Torbalı’da emlak denince RE/MAX yada Emlak sektörünün lideri

Torbalı’da emlak denince RE/MAX yada Emlak sektörünün lideri

Uluslararası hizmet veren RE/MAX Hit Ofisi, yeni danışmanlarla gücüne güç katarken, kişilere de limitsiz kazanç vaat ediyor. Yenilenen 15 kişilik uzman kadrosu ile RE/MAX Hit Ofisi emlak sektörünün uzmanı

RE/MAX Hit Gayrimenkul Danışmanlık Hizmetleri Torbalı’da verdiği kaliteli hizmet ile sektörde aranan işletmelerin başında geliyor. Gerçekleştirdiği gayrimenkul satışlarıyla hem alıcı hem de satıcısını memnun eden bir politika ile çalışan RE/MAX,  son günlerde ev ve dükkan kiralama konusunda yaptığı işlerde büyük bir artış gösterdi. Her geçen gün müşteri portföyünü yükselten ve uluslar arası çalışabilme özelliğine sahip olan  RE/MAX Hit Ofisi Brokeri Celal Polat: “Yeni gayrimenkul danışmanlarıyla gücümüze güç kattık. Şuan konusunda uzman 15 personel ile çalışıyoruz. 15 kişi demek RE/MAX Hit bünyesinde 15 emlakçı demektir.  Her türlü eğitim desteğiyle de danışmanlarımızın profesyonelleşmesini sağlıyoruz.” dedi.

PROFOSYONEL ÇÖZÜMLER SUNUYOR

Emlak sektörünün kurumsallaşmış en büyük firmalarından biri olan RE/MAX Hit Gayrimenkul Danışmanlık Hizmetleri, yeni hizmet anlayışı ve yeni kadrosuyla birlikte büyümeye devam ediyor. Dünya çapında en çok gayrimenkul satışına aracılık eden şirketlerden olan ABD kökenli RE/MAX’ın halen dünyanın birçok ülkesinde binlerce ofisi ve on binlerce de gayrimenkul danışmanı bulunuyor. 1997’den bu yana Türkiye’de faaliyet gösteriyor. 2015 yılında Torbalı’da ofisini açan RE/MAX, ilçedeki emlak sektörüne büyük bir hareketlilik ve kalite getirdi. RE/MAX çatısı altında faaliyet göstermek isteyen danışmanlar, aldıkları eğitim sonrasında aktif olarak çalışabiliyor. Tamamen profesyonel bir kadronun bulunduğu RE/MAX Hit Gayrimenkul Danışmanlık Hizmetleri Ofisi, ilçede birçok önemli çalışmaya imza atarken, hem satıcılara hem de alıcılara en iyi hizmeti vermeyi hedefliyor.

TÜM DÜNYA ÜLKELERİNE

RE/MAX Hit ailesi her geçen gün büyüyor. 15’e profosyonel danışman ile  RE/MAX,  deneyimli gayrimenkul danışmanları ile hizmet veriyor. Güçlü ve dinamik bir kadroya sahip olan RE/MAX, bu gücünü daha da arttırmayı hedefliyor.RE/MAX Hit Broker Ergün Özen, bünyelerinde birçok meslekten danışman bulunduğunu ifade etti. RE/MAX’ın kurumsal mantığının profesyonel hizmete dönüştüğüne değinen Özen, “RE/MAX Amerika merkezli ve dünya çapında bir firma. Dünyanın birçok bölgesinde şubesi bulunuyor. Bu sayede gayrimenkullerin alıcısı yerel kalmıyor. Torbalı’daki bir gayrimenkule Türkiye’nin öbür ucundan alıcı çıkabiliyor” dedi.

EĞİTİME ÇOK ÖNEM VERİYORUZ

YURT dışında da gayrimenkul danışmanlığının profesyonel bir şekilde yapıldığını dile getiren Celal Polat: “Şuanda birçok ülkede gayrimenkul danışmanlık okulu bulunuyor. İnsanlar bu okullarda eğitim görüp diploma alıyorlar. Ülkemizde de bu alanda eğitim verilmeli. Gayrimenkul artık çok büyük bir sektör haline geldi. Gayrimenkul danışmanlığı, uluslararası geçerliliği olan bir meslek. Şuanda ülkenin dört bir yanında, ofislerdeki brokerler, gayrimenkul danışmanlığı kursu veriyor. Marka olanlar ayakta kalacak ve kazanacak” şeklinde konuştu.

Bu habere yorumunuzu yazabilirsiniz.