10 yılda Torbalı’nın markası oldu

10 yılda Torbalı’nın markası oldu

KAZIMDİRİK Caddesi üzerinde yaklaşık 10 yıldır faaliyet gösteren Site Unlu Mamülleri’nde günlük hazırlanan ürünler, ilçe halkı tarafından rağbet görüyor. Yaş pastanın yanı sıra resimli ve şeker hamuru pasta çeşitleri, poğaça, simit, pizza, döner, makarna, köfte, taze baklava, fast food ürünleri ve ekmek gibi onlarca ürünü işletme bünyesinde üreten Site’nin en büyük özelliği ise sattığı ürünlerin hepsinin taze olması… İzmir genelinde 20’yi aşkı şubesi bulunan Site Unlu Mamülleri’nin Torbalı’daki merkezi ise iki katlı ve 500 metrekareden oluşuyor.

KAZIMDİRİK Caddesi üzerinde yaklaşık 10 yıldır faaliyet gösteren Site Unlu Mamülleri’nde günlük hazırlanan ürünler, ilçe halkı tarafından rağbet görüyor. Yaş pastanın yanı sıra resimli ve şeker hamuru pasta çeşitleri, poğaça, simit, pizza, döner, makarna, köfte, taze baklava, fast food ürünleri ve ekmek gibi onlarca ürünü işletme bünyesinde üreten Site’nin en büyük özelliği ise sattığı ürünlerin hepsinin taze olması… İzmir genelinde 20’yi aşkı şubesi bulunan Site Unlu Mamülleri’nin Torbalı’daki merkezi ise iki katlı ve 500 metrekareden oluşuyor.

TOPLU ORGANİZASYONLARA DA EV SAHİPLİĞİ YAPIYOR

İŞLETMENİN üst katında ise doğum günü, nişan, söz ve toplantı gibi toplu organizasyonlara ev sahipliği de yapabiliyor. Günlük pasta ürettiklerini, ayrıca gün içinde sıcak ekmek ve simit üretip sattıklarını anlatan İşletme Müdürü Burcu Polat, “Ürünlerimizin tamamı taze ve günlük olarak üretiliyor. Müşterilerimizin tavsiyeleri ve olumlu tepkileri ile daha fazla üretip, daha sağlıklı gıdalar sunuyoruz. Firmamızın Torbalı’ya geldiği 10 yılda ilçenin markası olduğunu söyleyebilirim” diye konuştu.

‘LEZZETLİ ÜRÜNLERİMİZİ TÜKETİYE ULAŞTIRMAK İÇİN YOLA ÇIKTIK’

SİTE Unlu Mamülleri’nin genç müdürü Burcu Polat, “Site, malzeme temininden satışa sunulmasına kadar her aşamada, ‘en iyiyi’, ‘en lezzetliyi’, ‘en temizi’ ve ‘en sağlıklıyı’ bulma anlayışını, bir üretim felsefesi olarak benimsemiştir. Torbalı’mızın dört bir yanındaki tüketicileri lezzetli ürünleriyle buluşturmayı amaçlayan ve eksiksiz müşteri memnuniyeti ilkesini benimseyen firmamız, tüm şubelerinde aynı lezzet ve hizmet kalitesini sunma anlayışıyla hareket eder” şeklinde konuştu.

Bu habere yorumunuzu yazabilirsiniz.