Su arıtma ve hidrofor sistemlerinde kampanya başlattı

Su arıtma ve hidrofor sistemlerinde kampanya başlattı

Vergi Dairesi yanında hizmet veren Ege Su Arıtma ve Hidrofor Sistemleri, kapalı su arıtma cihazlarını 1200 TL yerine 849 TL’ye satmaya başladı. Ayrıca birçok ürünlerde de kampanya başlatan işletmenin büyük ilgi görmesi bekleniyor. Kaliteli malzemeleri ve işçiliği ile adını duyuran firma, yine başlattığı bu kampanya ile adından söz ettirmeyi hedefliyor

DÖRT yıldır Torbalı’da faaliyet gösteren Ege Su Arıtma ve Hidrofor Sistemleri firması büyük kampanya başlattı. Şu anda bütün dünyada ‘insan ve sağlık’ konusunda çok önemli bir yer tutan çevre teknolojisi ve su arıtımı üzerine faaliyet veren firma, yaptığı kampanyalar ile ilçedeki birçok ev ve işyerine montaj yaptı. İşletmeci Fuat Acar, “Çalışmalarımızdaki amacımız müşteri hizmetlerinin, onların memnuniyetlerini sağlayacak yönde olmasıdır. Sürekli müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Biz de bize duyulan güvenin karşılığı olarak kapalı su arıtma cihazlarını 1200 TL yerine 849 TL’ye satıyoruz. Diğer sattığımız ürünlerde de indirim uygulamaya başladık” dedi.

‘TAMİR, SERVİS VE SATIŞINI PROFESYONEL KADROMUZLA YAPMAKTAYIZ’

VERGİ Dairesi (İtfaiye yanı) yanında hizmet veren Ege Arıtma ve Hidrofor Sistemleri sahibi Fuat Acar, “Amacımızı gerçekleştirmek için ürün yelpazesini geliştirme, maliyetleri azaltma; ürün kalite ve güvenirliğini arttırma ve müşteri şikayetlerini azaltma stratejileri benimsedik.  Bu kapsamda her marka ve model hidrofor-su arıtma cihazlarının tamirini de yapıyoruz. Bu işi yaparken kalite ve profesyonellikten asla ödün vermiyoruz. Ekipman seçimlerimizde sadece kaliteli ve uzun ömürlü markaları tercih etmekteyiz. Ayrıca, endüstriyel ve toplu konutlardaki hidrofor sistemleri, merkezi su arıtma sistemleri, alkali iyonizer su cihazları ve sağlıklı yaşam ürünleri ve yedek parçaları tamir, servis ve satışını profesyonel kadromuzla yapmaktayız” diye konuştu.

24 LT’DEN 500 LT’YE KADAR TANKLAR

FİRMANIN satışa sunduğu ürünler arasında, her marka ve modelde temiz su içilmesini sağlayacak arıtma cihazları, 24 litreden başlayıp 500 litreye kadar ulaşan tanklar ile hidrofor sistemlerinin kurulumu ve tamiri yapılıyor. Ayrıca bu cihazların tamiri ile filtre bakımını da üstlenen Ege Su Arıtma, fabrikalara da bu sistemlerin kurulumunu da gerçekleştiriyor. İşletmeci Fuat Acar, “evine veya işyerine su arıtma cihazı veya hidrofor taktırmak isteyen Torbalılılar 0 551 208 53 44 numaralı telefondan firmamıza ulaşabilir” şeklinde konuştu.

Bu habere yorumunuzu yazabilirsiniz.