Pizza Grill Express’e yoğun ilgi

Pizza Grill Express’e yoğun ilgi

Pizza Grill Express’e yoğun ilgi

Torbalı’daki Sadık İleri Bulvarı’nda hizmet veren Pizza Grill Express, ilçe halkından yoğun ilgi görüyor. Hazır pizza kullanmayan ve alınan siparişin ardından hemen hazırlanan pizzanın lezzeti ise gün geçtikçe Torbalı geneline yayılmaya başladı. Kısa zamanda tüm Torbalı’ya yayılan Pizza Grill Express’in sahibi Mehmet Sami İpekli, karşılaştıkları yoğun ilgiden duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

SÜPER KAMPANYALAR

OTTOMAN Nargile Atölyesi yanında hizmet veren Pizza Grill Express, yaptığı özel kampanyalar ile de müşterilerini ağırlıyor. Özel ve standart pizzalar haricinde onlarca çeşit pizza, salata, sandviç, tatlı, çıtır tavuk, soğan halkası gibi geniş ürün yelpazesi ile bölge halkına hitap eden Pizza Grill Express, müşterilerine farklı lezzetleri bir arada sunabiliyor. Modern ve hijyenik bir ortama sahip olan Pizza Grill Express müşterilerine ferah ve geniş salonu ile özel hazırlanmış bahçesini açıyor. Özel dizaynı ile dikkat çeken işletmede, güler yüzlü ve deneyimli personeli ile beğeni kazanıyor.

FİYATLARIMIZ ÇOK CAZİP

Torbalı halkının Pizza Grill Express’i bağrına bastığını ve sahiplendiğini dile getiren işletmeci Mehmet Sami İpekli, “Kaliteli sucuk, sosis, salam, tavuk, pastırma, özel kasap sucuğu, kuşbaşı ve kıymalı pizzalar ile her damak tadına uygun pizza hazırlıyoruz. Yılın belirli dönemlerinde kampanyalar yapıyoruz. Birçok vatandaşımız pizzanın pahalı olduğunu düşünüyor. Ancak buraya gelen, karnını doyurup hesap ödemeye gidenler bunun böyle olmadığını anlıyor. Bize gelin ve pizzanın pahalı olduğu konusundaki ön yargılarınızdan kurtulun” dedi.

Bu habere yorumunuzu yazabilirsiniz.