Yenilenen yüzüyle yepyeni hizmetler

Yenilenen yüzüyle yepyeni hizmetler

Bankalar Meydanı’nda hizmete giren Ortaköy Waffle ve Kumpir, yenilenen yüzüyle hizmet vermeye devam ediyor

GEÇTİĞİMİZ aylarda Bankalar Meydanı’nda hizmete giren Ortaköy Waffle ve Kumpir, yenilenen yüzüyle hizmet vermeye devam ediyor. Mekanını genişleten ve daha modern bir işletmede hizmet vermeye devam edecek olan Ortaköy Waffle ve Kumpir, 100 metrekarelik dükkanını iki katına çıkardı. İşletmeci Serdar Yıldız, daha kaliteli hizmet vermek ve müşterilerini daha ferah ortamda ağırlamak amacıyla bu düzenlemeyi yaptıklarını ifade etti. Yıldız, ilçe merkezinde waffle ve kumpir satışı yapan tek işletme olduklarını, ev ve işyerlerine de servis yaptıklarını da söyledi.

‘KUMPİR VE WAFFLE’ MALZEMELERİ İLE FARKLI

10 YILDIR sektörde olduklarını dile getiren Serdar Yıldız, waffle’ın içine koydukları ürünleri sıraladı. Marmelat çeşitleri, (kiraz, portakal kabuğu, incir şekerleme, kestane kırığı, bütün kestane, tutti frutti, vişne, ananas), çikolata sosları (nutella, beyaz çikolata, bitter çikolata, fındık ezmesi, karamel, frambuaz, sütlü çikolata, fıstık ezmesi), kuru soslar (fındık, antep fıstığı, marshmallow, damla çikolata, beyaz damla çikolata, Hindistan cevizli, pasta şekeri, tarçın, pudra şekeri), meyve çeşitleri (muz, çilek, kivi)… Kumpirin içine konulan mezelerden de bahseden Yıldız, “Kumpir’in içine tereyağı, kaşar, Amerikan salatası, İtalyan salatası, kısır, turşu, siyah zeytin, yeşil zeytin, kara lahana, mısır, közlenmiş kırmızı biber, bezelye, sosis, mantar, haydari, acı sos, zeytin ezmesi, pancar sosu, ketçap, mayonez, karışık ve havuç salatası gibi malzemeler kullanıyoruz” dedi.

‘BU FİYATA OLUR MU DEMEYİN’

TORBALILILARIN ‘waffle’ı sevdiğini söyleyen Serdar Yıldız, “Henüz çok yeni olmasına rağmen Torbalılar waffle’a büyük ilgi gösterdiğini gördük. İstanbul’daki şubelerimizde genellikle müşteriler arasında gençler ağırlıklıdır. Ama Torbalı’da gençlerin yanı sıra özellikle aile müşterilerimiz bir hayli fazla. Bu beni fazlasıyla şaşırttı. Torbalılıların sıcaklığı da fazlasıyla hoşuma gitti. Fiyatlarımızın uygun olması, orta gelirli vatandaşların da kolaylıkla bu tatlı çeşidini tüketmesini sağlıyor. Farklı lezzetler arayan herkesi işletmemize bekliyoruz” ifadelerini kullandı.

Bu habere yorumunuzu yazabilirsiniz.