En İyi Çiçekçiler arasında bir Torbalılı

En İyi Çiçekçiler arasında bir Torbalılı

Antalya'nın Manavgat İlçesi'nde Türkiye Çiçekçiler Birliği (TÇB) Çiçek Filosu 4'üncü Geleneksel Çiçekçiliğin Enleri Ödül Töreni yapıldı. Törende Torbalı’daki Hükümet Caddesi’nde hizmet veren Çiğdem Çiçekçilik’in sahibi Semih Şen de ödül aldı. Şen: “Türkiye Çiçekçiler Birliği ve çiçekfilosu.com olarak biz bir aileyiz, hem de 1100 bayili kocaman bir aile…”

ANTALYA’nın Manavgat İlçesi'nde Türkiye Çiçekçiler Birliği (TÇB) Çiçek Filosu 4'üncü Geleneksel Çiçekçiliğin Enleri Ödül Töreni yapıldı. Törende çiçekçiler gözleri bağlı en iyi sepeti yapmak için de yarıştı. Türkiye genelinde 1100 üyesiyle çiçekçilik sektörünün önde gelen gruplarından biri olan Türkiye Çiçekçiler Birliği (TÇB) ve birliğe bağlı bayilerin oluşturduğu 'Çiçek Filosu' tarafından organize edilen 4'üncü Geleneksel Çiçekçiliğin Enleri Ödül Töreni Manavgat'ın Titreyengöl mevkiindeki Port River Otel'de gerçekleştirildi. TÇB tarafından bayilere yönelik hazırlanan çiçekçilik sektörünün geliştirilmesi ve daha iyi hizmet sunması için hazırlanan eğitim programının ardından, ödüller verildi.

81 İLİNDE 1100 MAĞAZA

GECEDE 'centilmenlik, zor bölge, özel tasarım, siparişte kusursuzluk, gelişimde öncü, hızlı teslimat, özel günler, zarafet' gibi 15 ayrı kategoride müşterilerin oylarıyla belirlenen çiçekçi mağazalarına ödülleri verildi. Torbalılı çiçekçi Semih Şen de centilmenlik kategorisinde ödüle layık görüldü. Türkiye Çiçekçiler Birliği Torbalı Bayisi olan Çiğdem Çiçekçilik’in sahibi Semih Şen, birlik olarak Türkiye’nin 81 ilinde 1100 mağaza ile hizmet verdiklerini anlatarak, “Türkiye'de çiçekçilik sektörü aşağı yukarı 10 bin çiçekçiden oluşuyor. Biz Türkiye'de Türk sermayesiyle birlikte çiçekçi mağazalarının katılımıyla beraber Türkiye'de bir ilki (Çiçek Filosu) gerçekleştirildi. Türkiye'nin 81 iline aynı zamanda online çiçek siparişi verme, daha kaliteli, daha hızlı hizmet verebilen web sayfasıyla beraber çiçekçi mağazalarımızı birleştirildi” dedi.

ÖDÜL ALANLAR VE KATEGORİLERİ

KATILIMCILARIN ödül aldığı kategoriler şöyle: “(Centilmenlik): Semih Şen (Torbalı), Meriç Tanyel, Oğuzhan Tatlıcı. 'Zor Bölge': Ferhat Doğala, Yavuz Taşdemir, Bulut Aydın. 'Özel Tasarım': Ercan Ünal, Turgut Sayınsoy, İsmail Bakaç. 'Siparişte Kusursuzluk': Vedat Yıldız, Fikret Duygu, Murat Aytaç. 'Gelişimde öncülük': Kerem Uşar, Cihan Altunkaya, Nesaret Şimşek. 'Hızlı Teslimat': Serhan Alkan, Salih Serkan Akbulut, Mehmet Şefik Şerbetçi. 'Özel Günler': Erol Taşdizer, Bora Çaldıran, Ramazan Kıyatsil. 'Zerafet': Özlem Çevik.”

Bu habere yorumunuzu yazabilirsiniz.