Güneş-Isı Enerji’den büyük kampanya

Güneş-Isı Enerji’den büyük kampanya

Güneş-Isı Enerji’den büyük kampanya

TORBALI merkezli Ödemiş, Kemalpaşa, Menderes ve Bayındır ilçelerinde de şubeleri bulunan Güneş-Isı Enerji firması yaptığı kampanyalar ile adından söz ettiriyor. İşletmeci Metin Duran, ‘güneş oldukça 4 mevsim sıcak dostunuz’ sloganıyla başlattığı kampanya hakkında bilgi verdi. Deneyimli firmanın işletmecisi Duran, “Eski güneş enerjisini 250 TL’ye alıyoruz. 899 TL’den başlayan fiyatlarla yeni enerjinizi veriyoruz. Ayrıca tüm kredi kartlarına peşin fiyatına vade farksız 9 taksit imkânı sunuyoruz. Üstelik soğuk su depoları ömür boyu garanti veriyoruz” diye konuştu.

‘YILLARDAN BERİ GELEN TECRÜBEMİZLE BU İŞİ YAPIYORUZ’

ÜCRETSİZ keşif ve montaj hizmeti de sunduklarının altını çizen Metin Duran, “Sattığımız ürünler arasında 36, 30, 24 ve 18 vakum tüplü güneş enerji sistemler bulunuyor. Güneşten gelen ısıyı en iyi değerlendirerek ve ısıyı en verimli hale getirerek güneş enerjisinin daha verimli şekilde çalışmasını sağlıyoruz. Müşterilerimize ayda 50 ile 100 TL arası elektrik faturalarında tasarruf sağlıyoruz. Kalite, ekonomik ve üstün hizmet prensibimizdir, ayrıca ödeme kolaylığı sağlıyoruz. Ürün iade garantisi ve yüzde 100 müşteri memnuniyeti vazgeçilmezimizdir.  Bütün müşterimizi bedavadan sıcak su temin etmesini ve bol sıcak su kullanmalarını sağlıyoruz” dedi.

‘MÜŞTERİLERİMİZ MEMNUNİYETLERİNİ DİLE GETİRİYORLAR’

“Kalitelimizi yıllardır bozmadık, bundan sonra da bozmayacağımızın teminatını veriyoruz” diye konuşan Metin Duran, “Montaj bize ait. İmalatın büyük bölümünü biz kendi işletmemizde üretiyoruz. Şimdiye kadar güneş enerjisi satışını yaptığımız müşterilerden hiç şikayet almadığımız gibi memnuniyetlerini dile getiriyorlar. Uygun fiyata taksitli seçeneklerle müşterilerimize sunuyoruz. Her türlü ödeme kolaylığı sağlıyoruz. Yıllardan beri gelen tecrübemize dayanarak, bilgi-birikimimizle birlikte bölge halkına en iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz” şeklinde açıklamalarda bulundu.

Bu habere yorumunuzu yazabilirsiniz.