Kablo çilesi!

Kablo çilesi!

Ertuğrul Mahallesi’ndeki ana caddede devam eden kazı çalışmaları esnafı zor durumda bıraktı. Çarşıdaki dükkanların önü, hendek kazılmışçasına kazılınca müşteriler alışverişe giremedi

İlçemizdeki mahallelerde uzun bir süredir devam eden kazı çalışmaları sırası ilçe merkezine geldi. Ertuğrul Mahallesi’ndeki ana caddede devam eden kazı çalışmaları esnafı zor durumda bıraktı. Çarşıdaki dükkanların önü, hendek kazılmışçasına kazılınca müşteriler alışverişe giremedi. Oluşan yoğun toz, gıda işletmelerini etkiledi. Görevli personel, yeraltına kablo döşemek için yapılan çalışmaları sürdürürken, iş yapamayan esnaf oturup çalışmaları acı acı izledi.

TORBALI DELİK DEŞİK EDİLİYOR

Bir yandan su ve kanalizasyon şebekelerinin değiştirilmesi için yapılan çalışma bir yandan ise fiber internet hattı döşemek için yapılan çalışmalar, Torbalı’da vatandaşları canından bezdirdi. Mahalleleri mayın tarlasına döşenen çalışmalar artık ilçe merkezine dayandı. Çalışmaların Tepeköy’e geldiği sırada hem vatandaşların hem de esnafın büyük mağduriyet yaşayacağı öngörülüyor.

Bu habere yorumunuzu yazabilirsiniz.