29 Ekim’de Cem Belevi rüzgarı esecek

29 Ekim’de Cem Belevi rüzgarı esecek

Torbalı Belediyesi her yıl olduğu gibi bu yıl da 29 Ekim’de renkli bir kutlama programı hazırlıyor. Düzenlenecek olan etkinlikte ünlü sanatçı Cem Belevi Torbalılı hayranlarıyla buluşaca

Son zamanlarda artan kültür-sanat etkinliklerine bir yenisi daha ekleniyor. Torbalı Belediyesi 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı için renkli bir kutlama programı hazırladı. Düzenlenecek olan etkinlikte sanatçı Cem Belevi sevilen şarkıları ile Torbalı’da konser verecek. Kapalıpazar yerinde gerçekleşecek olan konser ücretsiz ve halka açık olacak. Saat 20:00’da başlayacak olan konsere tüm Torbalı halkı davet edildi.

“Cumhuriyetimiz 94 yaşında”

Esarete ve dayatmalara rıza göstermeyen Türk milletinin 94 yıl önce eşi-benzeri görülmemiş destansı bir zaferle Gazi Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde Cumhuriyeti ilan ettiğini belirten Belediye Başkanı Adnan Yaşar Görmez, “Cumhuriyet’imizi 2 bin 200 yıllık devlet geleneğimiz ile yaşadığımız coğrafyadaki bin yıllık Selçuklu ve Osmanlı mirasının, o günün zor şartlarında elde edilmiş bir kazanımı olarak görüyoruz. O nedenle Cumhuriyetimize yakışır bir kutlama programı ile bu kutlu günü bir kez daha anacağız. Bizlere bugünü kazandıran başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere tüm şehitlerimizi hayırla yad edeceğiz” dedi.

Bu habere yorumunuzu yazabilirsiniz.