Etkin Birey yeni döneme hazır

Etkin Birey yeni döneme hazır

Hüseyin Yener Caddesi’ndeki Mimaroğlu İşhanı’nın 5. katında hizmet vermeye devam eden Etkin Birey, yılların tecrübesiyle KPSS, DGS, AÖF, ALES, YDS, İngilizce ve üniversiteye destek kurslarında tüm hazırlıklarını tamamladı

TORBALI’DA eğitim veren Etkin Birey, Açıköğretim ve KPSS kursu olarak ilçede büyük bir eksikliği gidermenin gururuyla 10. yılında yeni eğitim ve öğretim dönemine başlıyor. Hüseyin Yener Caddesi’ndeki Mimaroğlu İşhanı’nın 5. katında hizmet vermeye devam eden Etkin Birey, yılların tecrübesiyle KPSS, DGS, AÖF, ALES, YDS, İngilizce ve üniversiteye destek kurslarında tüm hazırlıklarını tamamladı. Kurum Yöneticisi Seda Salkım, “Sizleri bu zorlu süreçte yalnız bırakmamak için; rehberlik hizmetimizle ve hedefinize ulaştırmak için güncel kaynaklar ve alanında uzman öğretmenlerimizle 2018 sınav yılına hazırız” diye konuştu.

‘REHBERLİK HİZMETİNDEN ÜCRETSİZ BİR ŞEKİLDE YARARLANABİLİRSİNİZ’

“TÜRKİYE’NİN tüm sınavlarda 1 numarası Murat Eğitim Kurumları Ve Murat Yayınları işbirliği ile Torbalı’da tek olma özelliğine sahip olduklarının altını çizen Etkin Birey Yöneticisi Salkım, “Yılların tecrübesiyle Torbalı’da KPSS, DGS, ALES, AÖF, YDS, üniversiteye destek kursları ile ilgili verdiğimiz rehberlik hizmeti ile aklınızdaki tüm sorulara cevap bulabilirsiniz. Kurumumuzun rehberlik hizmetinden ücretsiz bir şekilde dilediğiniz zaman yararlanabilirsiniz. Kaliteli, güvenilir, çağdaş eğitimi vermek için varız. Hayallerinizi etkin birey ile gerçekleştirin” şeklinde açıklamalarda bulundu.

Bu habere yorumunuzu yazabilirsiniz.