Torbalı’nın en zengin menüsüne sahip cafe: T-Cadde

Torbalı’nın en zengin menüsüne sahip cafe: T-Cadde

4 ortağın hizmete açtığı T-Cadde Cafe Plus, ferah ortamı ve zengin menüsü ile dikkat çekiyor. T-Cadde Cafe Guiness Rekorlar kitabına giren yetenekli aşçılarının elinden çıkacak lezzetler ile ilçe halkına hizmet verecek

Torbalılıların yeni cafe’si: T-Cadde

İLÇENİN en işlek caddelerinden olan Sadık İleri Bulvarı, birçok cafe ve restorana ev sahipliği yapıyor. Sadık İleri Bulvarı’na yakışacak bir mekan daha hizmete girdi. Genç girişimciler Ali Örşan, Murat Kandemir, Adem Kalan ve Tayfun Bilgin’in ortaklığında hizmete açılan T-Cadde Cafe Plus, geniş, ferah ortamı ve zengin menüsü ile dikkat çekiyor. Torbalı’nın en geniş alanına sahip kafe olma özelliğini taşıyan T-Cadde Cafe Plus, farklı grupların oturabileceği ayrı ayrı bölümlere sahip. Bahçesi ve çocuk oyun alanında yer aldığı kafe her yaş grubuna hizmet verebiliyor. Zengin bir mutfağa sahip mekan Guiness Rekorlar Kitabına giren aşçı Celal Kotan sayesinde dünya mutfağının eşsiz lezzetlerini müşterilerine sunuyor. T-Cadde Cafe Plus’ta isteyen soğuk-sıcak içeceğini yudumlarken, isteyen nargile keyfi yapıyor. Acıkan yiyecek çeşitleri ile karnını doyurabilirken isteyen Digitürk yayını sayesinde takımının maçını geniş ve ferah bir ortamda izleyebiliyor.

ZENGİN MENÜ

TORBALI’DA kahvaltı yapılabilecek mekan eksikliğini gidermek adına böyle bir kafe açmaya karar verdiklerini dile getiren Adem Kalan “Torbalı’ya çok modern bir mekan kazandırmak için kolları sıvadık. Geniş, ferah bir ortam hazırladık. Torbalı’nın en zengin menüsüne ve en uygun fiyat listesine sahibiz. Mekanımızda herkese özel bir yerimiz var. Ailesi ile gelen, arkadaş grupları, gençler herkes burada yerini buluyor. Bahçemiz ve oyun parkımız mevcut. Nargile hizmeti de sunuyoruz. Menümüzü de oldukça geniş tuttuk. Kahvaltı, et çeşitleri, gözleme, tost, hamburger, pizza, makarna, kızartma, tavuk çeşitleri, salata, kahve, sıcak ve soğuk içeceklerimiz mevcut. Her damak tasına uygun yemek ve içeceğimiz var” diye konuştu. Mekanın ortaklarından Adem Kalan resmi açılış için hazırlıklarının sürdüğünü en kısa zamanda açılışlarını gerçekleştireceklerini dile getirdi. 

FARKIMIZI HERKES GÖRECEK

KAHVALTI konusunda ağırlık verdiklerini ve serpme kahvaltıda çeşit bolluğunun olduğunu hatırlatan Kalan “Torbalı’da hiçbir mekanda kahvaltıda gözleme, pişi ve bazlama bulunmaz. Müşterilerimizin kendilerini evlerinde hissedebilmeleri için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Torbalı halkının bu hizmetlerden kolaylıkla faydalanabilmesi için de fiyatlarımızı oldukça uygun tuttuk. Fiyat listemiz ilçedeki diğer kafelerin oldukça altında. T-Cadde Cafe Plus fiyatı, fiziki yapısı, hizmet anlayışı, zengin menüsü ile farklı olduğunu herkese ispatlayacak. Mekanımıza gelenlerin eşsiz lezzetlere müptela olacaklarından eminiz. Sonbaharı yaşadığımız şu günlerde Torbalı halkının evlerinden çıkıp eşsiz bir gün geçirmek için mekanımıza bekliyoruz” dedi.

GUİNESS REKORLAR KİTABINDA

SADIK İleri Bulvarı’nda hizmet vermeye başlayan T-Cadde Cafe Plus’un şef aşçıcı Guiness Rekorlar kitabına yer alıyor. Bugüne kadar Fransa başta olmak üzere Japonya, Malezya, İtalya, Honkok gibi birçok ülkede aşçılık yapan Celal Kotan Türkiye’de de birçok otel ve restoranda görev yaptı. Türkiye Aşçılar Federasyonu’na bağlı olarak görev yapan Kotan, meyve tabağı süsleme dalında Guiness Rekorlar kitabında 2. olarak yer alıyor. Bundan böyle eşsiz lezzetleri Torbalı halkı için hazırlayacağını söyleyen Celal Kotan “Dünya mutfağının birçok yemeğine hakimim. T-Cadde Cafe Plus’ta Torbalı halkına hayatlarında tatmadıkları yiyecekleri yapacağım. Menümüzde T-Cadde’ye özel special ürünler yer alıyor. Müşterilerimizi mekanımıza bekliyoruz” diye konuştu.

Bu habere yorumunuzu yazabilirsiniz.