Oral: “Basın bizim gururumuz”

Oral: “Basın bizim gururumuz”

Milliyetçi Hareket Partisi Torbalı İlçe Başkanı Muhammed Oral önceki gün Merve Pide’de ilçede bulunan basın mensupları için bir kahvaltı düzenledi. Oral kahvaltı sonrası gündemi değerlendirdi

TORBALI Milliyetçi Hareket Partisi Torbalı İlçe Başkanı Muhammed Oral ve beraberinde yönetim kurulu üyeleri ilçede çalışan gazetecileri unutmadı. Önceki gün sabah Merve Pide’de bir sabah kahvaltısı düzenleyen Muhammed Oral “Gazetecilik namustur” diyerek ilçede ve tüm Türkiye’de her zaman gazetecilere sahip çıkacaklarının mesajını verdi. İlçede çalışan basın mensuplarının katıldığı kahvaltı sonrasında Oral gündemi değerlendirdi.

300 YENİ ÜYE

TORBALI’DA yapılan kongre sonrasında başkanlık koltuğuna oturan Muhammed Oral durmadan çalışıyor. Mayıs ayından bu yana Torbalı’da üye sayılarının 300 civarında arttığını söyleyen Oral kahvaltı sonrası yaptığı açıklamada “Milliyetçi Hareket Partisi olarak ilçemizde durmadan çalışıyoruz. Mayıs ayından bu yana 300 üye kayıt işlemi yaptık. MHP’ye olan ilgi gün geçtikçe artmakta. Çalışmalarımız gün ve gün artacak. Bu yolda Torbalı için çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

BELEDİYE SEÇİMLERİNE HAZIRLANIYORUZ

2019 Yılında yapılacak olan belediye seçimleri için çalışmaların başladığını belirten Oral “Ne yazık ki Torbalı iyi yönetilemiyor. Bakın çevre il ve ilçelerdeki MHP belediyelerine. MHP Belediyeciliği sürekli üretkendir. Satarak değil üreterek bir belediyecilik anlayışına sahibiz. Önümüzdeki seçimde MHP olarak Torbalı Belediyesi’ni aldığımızda herkes nasıl bir belediyecilik olduğunu görecek. Başta gençlerimiz olmak üzere bir çok yenilik yapacağız. Şimdiye kadar belediye başkanlık koltuğunu oturanlar oturdukları koltuğun emanet olduğunu hep unuttular. Biz Torbalı sevdalısıyız. Bütün sorunların üzerine kararlıkla giden bir belediyecilik anlayışı ile önümüzdeki seçimlerde MHP Belediyeciliğini göstereceğiz. Çalışmalarımız şimdiden artarak devam ediyor” dedi.

Bu habere yorumunuzu yazabilirsiniz.