Her kesimle barışık

Her kesimle barışık

6 aylık seçim dönemini en iyi şekilde değerlendirmek için çalışmalarını aksatmadan sürdüren Ticaret Odası Başkan Adayı Ahmet Dalgıç’ın her kesimle barışık olması dikkat çekiyor

Ticaret Odası seçim çalışmalarını aksatmadan sürdüren Ahmet Dalgıç’ın her kesimle barışık bir insan olması rakiplerini tedirgin ediyor. Torbalı’da 41 yıldır aktif ticaretin içerisinde olan ve ilçenin en önde gelen işadamlarından olan Ahmet Dalgıç, Torbalı’daki sosyal sorumluluk projelerinde de başı çeken isimlerden biri. Yardımsever kimliği ile hep ön planda olan Dalgıç, bu yönü ile ön plana çıkıyor.

Hep dost biriktirdi

Bugüne kadar herkesin işini gören Ahmet Dalgıç, “Neticede hepimiz Torbalı’da yaşıyoruz, Torbalı’da üretiyoruz, yatırımlarımızla Torbalı halkına ekmek kapısı açıyoruz, Torbalı için çalışıyoruz. Ortak paydası Torbalı olan herkesin başımın üstünde yeri vardır. Torbalı’nın faydasına olacak her projede seve seve yer alırım, görev alırım, elimi taşın altına koyarım. Bugüne kadar da hep öyle oldu. 51 yıllık hayatımda önceliğim hep Torbalı ve Torbalı halkı oldu, bugüne kadar hep dost biriktirdim” dedi.

Birçok sektörde öncü oldu

Şu an 5 aile şirketini yöneten başarılı işadamı Ahmet Dalgıç, başta inşaat olmak üzere birçok farklı sektörün Torbalı’daki öncü isimlerinden. Yüzlerce kişiye istihdam sağlayan Dalgıç, Torbalı’da esnaf ve sanayici arasında hep bir köprü oldu. Mütevaziliği, dürüstlüğü, çalışkanlığı ile her kesimin takdirini kazanan Ahmet Dalgıç, Ticaret Odası seçimleri için de her kesimin desteğini arkasına almış durumda.

Bu habere yorumunuzu yazabilirsiniz.