Torkos 4’te 4 yapmak istiyor

Torkos 4’te 4 yapmak istiyor

Torbalıspor bu hafta sonu yapacağı Ortaca Belediyespor maçı öncesi tüm hazırlıklarını tamamladı. Lig başladığı günden buyana 3 maçtır yenilgi yüzü görmeyen kırmızı beyazlı ekibimiz çıkacağı 4. maçtan da galibiyetle dönmek istiyor

SÜPER Amatör Liginde mücadele eden Torbalıspor bu sezona hızlı başladı. İlk olarak kendi sahasında Dikili Çandarlı takımına 7 gol atarak 3 puanı hanesine yazan Kırmızı Beyazlı ekibimiz, ikinci maçında Uşak Vefaspor’a 2 gol atarak iki hafta üst üste galibiyet yaşadı. Geçtiğimiz hafta kendi sahasında Saraköy’ü ağırlayan Torbalıspor, 4-1 galibiyet ile üç hafta üst üste galibiyet sevinci yaşadı. Bu hafta Ortaca Belediyesipor deplasmanına çıkacak olan Torbalıspor hafta boyunca bu maç için hazırlık yaptı. Yarın yapılacak maç öncesi takımda kondüsyon yerindeyken, ekibimiz 4. maçtan da galibiyetle ayrılmak istiyor.

LİDERLİK KOLTUĞUNU BIRAKMAYACAĞIZ

TAKIMIN Başkanı Sabri Taşcan, Torbalıspor’un bu yıl çok iyi bir takım olduklarına dikkatleri çekerek “Torbalıspor, bu yıl çıktığı ilk 3 maçta nasıl bir takım olduğunu herkese kanıtladı. 3 Maçta 9 puan alarak ligde liderlik koltuğuna oturduk. Bundan sonraki maçlarda da bu durum değişmeyecek. Ortaca Belediyespor deplasmanından da 3 puan ile döneceğiz. Taraftarımızın içi rahat olsun” dedi.

KAPTAN SERTAÇ: “GOL YEMEK YOK”

TAKIMIN aynı zamanda hem kaptanı hem de kalecisi olan Sertaç çıktığı 3 maçta sadece tek gol kalesinde gördü. Yarınki çıkacakları maçta da kalesinde gol görmek istemeyen Sertaç “Takım olarak çok iyi durumdayız. Liderlik koltuğunu kimseye bırakmaya niyetimiz yok. İlk üç maçta sadece tek gol yedik. Yarın ki maçta da kalemizde gol görmeyerek bu durumu devam ettirmek istiyorum. Arkadaşlarıma ve kendime güveniyorum. Taraftarımızın içi rahat olsun. Yarın 4’te dört yapacağız. Liderlik koltuğunu da kimseye bırakmayacağız” dedi.

Bu habere yorumunuzu yazabilirsiniz.