Kaya Bakan yardımcısı ile görüştü

Kaya Bakan yardımcısı ile görüştü

Kerem Ali Sürekli ve Mahmut Atilla Kaya, 8 Eylül'de açılan Torbalı Devlet Hastanesi ve aralık ayında Başbakan Binali Yıldırım tarafından açılması planlanan Ödemiş Devlet Hastanesi'nin eksikliklerini anlatmak üzere Sağlık Bakan Yardımcısı Ahmet Baha Öğütken ile görüştü

AK Parti İzmir milletvekilleri Kerem Ali Sürekli ve Mahmut Atilla Kaya, 8 Eylül'de açılan Torbalı Devlet Hastanesi ve aralık ayında Başbakan Binali Yıldırım tarafından açılması planlanan Ödemiş Devlet Hastanesi'nin personel ve diğer eksikliklerinin giderilmesi için Sağlık Bakan Yardımcısı Ahmet Baha Öğütken'i makamında ziyaret etti.

“HASTANELERİN İHTİYAÇLARINI ANLATTIK”

Görüşmenin ardından konuşulan tüm konularda destek sözü aldıklarını ifade eden AK Parti İzmir Milletvekilileri Kerem Ali Sürekli ve Kaya, “Sayın Bakan Yardımcımızla yaptığımız karşılıklı görüşmeler sonucunda özellikle personel başta olmak üzere söz konusu eksikliklerin ivedilikle giderileceği sözünü aldık. Tahmin edileceği üzere sadece bu konuda değil, sağlık anlamında İzmir'in diğer hastanelerinin de ihtiyaç durumlarıyla ilgili detaylı bir bilgi aktarımında bulunduk" dedi.

“DAHA İYİ SAĞLIK HİZMETİ”

Sağlıkla birçok detayın ele alındığı toplantının sonuçlarından memnun olduğunu söyleyen Sürekli, “Hükümetimiz geçtiğimiz 16 yılda olduğu gibi bugün de sağlık konusunun ne denli önemli olduğunun bilincinde hareket etmektedir. Sayın Cumhurbaşkanımızın 'Ne kadar hizmet edersek edelim yapılanlar yetmez, daha iyisini yapmak zorundayız' sözünü şiar edinerek gecemizi gündüzümüze katıyor, vatandaşımızın daha iyi sağlık hizmeti alması için elimizi taşın altına koyuyoruz" dedi.

Bu habere yorumunuzu yazabilirsiniz.