Taraftardan Başkan Taşcan’a destek

Taraftardan Başkan Taşcan’a destek

Başkan Taşcan’ın açıklamasından sonra taraftarlar da radikal bir karar aldı. Torbalıspor uzun ve yorucu deplasmanlarda bile yalnız bırakmayan Tepeköylüler taraftar grubu bir açıklama yaparak iç saha maçlarının ücretli olmasını istedi

İlçede Torbalıspor Kulüp Başkanı Sabri Taşcan’ın basın açıklamasının yankıları sürüyor. İlçede belediye dışında hiçbir kurumdan destek göremediklerini, ilçede şampiyonluk havasının olmadığını söyleyen Taşcan’ın bu ifadelerinden sonra özellikle Kazım Dirik Caddesi bayraklarla donatıldı. Öte yandan Başkan Taşcan’ın açıklamasından sonra taraftarlar da radikal bir karar aldı. Torbalıspor uzun ve yorucu deplasmanlarda bile yalnız bırakmayan Tepeköylüler taraftar grubu bir açıklama yaparak iç saha maçlarının ücretli olmasını istedi.

TEPEKÖYLÜLER’DEN DUYGULANDIRAN AÇIKLAMA

Kulübün gerçekleştirdiği harcamalar ve bu yoldaki yalnızlığından haberdar olan Tepeköylüler taraftar grubu üyeleri, “Bu durumun yasal zeminin bilmiyoruz ama uygun şartların oluşturulması durumunda maçlara ücretli girmek istiyoruz. Şampiyon olacak, bizi yeniden ayağa kaldıracak bir takım kuruldu. Biz de bu şekilde bu takımın ve yalnız kalan yöneticilerimizin arkasındayız. İlçemizin tüm kuruluşlarına, odalarına, irili ufaklı bütün işletmelerine ve diğer tüm siyasi partilerine sesleniyoruz. Gelin bu yolu birlikte yürüyelim. Birlikte olursak bu kulübü ileriye taşırız.Aynı şekilde bu harekete katılmak isteyen herkese Torbalıspor kulübünün kapıları açıktır. Bu kulüp hepimizin. Unutulmasın Torbalıspor için Torbalı sussa da Tepeköylüler susmaz” şeklinde ifadeler kullandı.

Bu habere yorumunuzu yazabilirsiniz.