Gazetemiz’den Jandarma’ya ziyaret

Gazetemiz’den Jandarma’ya ziyaret

Torbalı İlçe Jandarma Komutanlığı Merkez Karakol Komutanı Mehmet Dibek ile bir araya gelen ekibimiz ilçedeki sorunları masaya yatırdı. Gazetemiz adına Torbalı Ege Gazetesi Müdürü Bülent Aksoy, Yazı İşleri Müdürü Kemal Coşar, Reklam Müdürü Pınar Yüksel ve İstihbarat Şefi Yaşar Ceylan İlçe Jandarma Komutanlığını ziyaret etti

TORBALI Ege Gazetesi olarak İlçemizdeki kurumlara ziyaretlerimizi sürdürüyoruz. Daha önce İlçe Emniyet Müdürlüğüne yaptığımız ziyaretin ardından sonraki durak Torbalı İlçe Jandarma Komutanlığı oldu. Torbalı İlçe Jandarma Komutanlığı Merkez Karakol Komutanı Mehmet Dibek ile bir araya gelen ekibimiz ilçedeki sorunları masaya yatırdı. Gazetemiz adına Torbalı Ege Gazetesi Müdürü Bülent Aksoy, Yazı İşleri Müdürü Kemal Coşar, Reklam Müdürü Pınar Yüksel ve İstihbarat Şefi Yaşar Ceylan İlçe Jandarma Komutanlığını ziyaret etti.

AKSOY: “BASIN VE KURUMLARIMIZIN BİRLİKTE ÇALIŞMASI ÖNEMLİ”

İLÇE Jandarma Komutanlığı ziyareti sırasında gündemdeki konu ise ilçedeki uyuşturucu sorunu oldu. İlçemizde basın ve kolluk kuvvetlerinin birliği ile çözülemeyecek sorun olmadığının altını çizen Torbalı Ege Gazetesi Müdürü Bülent Aksoy, “Jandarma komutanlarımızın da aktardığı en önemli sorun ilçemizdeki uyuşturucu sorunu. Çok genç yaşlara kadar düşen uyuşturucu kullanımları ve satışları Torbalı’nın kanayan yarası. Bu süreçte basın ve kolluk kuvvetlerimizin birlikte çalışma yapması çok önemli. Bizde bunun temellerini atmak için kurumlarımız ile sıkı görüşmeler içerisindeyiz” dedi.

COŞAR: “VATANDAŞ VE KURUMLARIMIZ ARASINDA ÖNEMLİ BİR BAĞIZ”

BASININ Halk ile kurumları bağlayan önemli bir güç olduğunu belirten Torbalı Ege Gazetesi Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Kemal Coşar, “İlçemizdeki kurumların çalışmalarını ve bu çalışmalar için yapacakları iş birliğini sağlama konusunda bize büyük bir görev düşüyor. Torbalı’da vatandaşa ulaşmak için en önemli kanal yerel basındır. İlçemizdeki 7’den 70’e vatandaşın yerel gazete okuma alışkanlığı çok yüksek. Kurumlarımız ile iyi bir ilişki içerisinde olursak bu durumdan vatandaşımız da kurumlarımız da kısacası Torbalı karlı çıkar” şeklinde konuştu.

Bu habere yorumunuzu yazabilirsiniz.