Profesyonel sanatçılara taş çıkarttılar

Profesyonel sanatçılara taş çıkarttılar

Yedi Eylül Anadolu Lisesi öğrencileri muhteşem bir yılsonu gösterisi hazırladı. Lise öğrencileri sahnede profesyonel sanatçılara taş çıkardılar.

ÖĞRENCİLERDEN muhteşem sanat gösterisi Yedi Eylül Anadolu Lisesi yılsonu gösterisi hazırladı. Cuma günü saat 19:30'da Belediye Kültür Merkezi'nde düzenlenen sanat gösterisine vatandaşların büyük ilgisi oldu. Yedi Eylül Anadolu Lisesi öğrencileri tarafından hazırlanan etkinlik, muhteşem müzikal ve dans gösterilerinden oluştu. Keman, bağlama, piyano ve gitar çalan öğrenciler, ezgilere dansları ile eşlik ettiler. Lise öğrencileri sahnede profesyonel sanatçılara taş çıkardılar. Öğrenciler kimi zaman keman eşliğinde muhteşem ezgiler ile kulakların pasını silerken kimi zamansa komik gösteriler ile izleyenleri kahkahalara boğdular.

ÖĞRENCİLER BÜYÜLEDİ

YEDİ Eylül Anadolu Lisesi öğrencileri tarafından hazırlanan muhteşem yılsonu gösterisi, okulun müzik öğretmenleri Sevda Bulutlar, Giray İyi ve Özgü Okkıran tarafından hazırlandı. Sevda Bulutlar yönetiminde ki gecede müzikal ve dans gösterileriyle izleyenlere unutulmaz anlar yaşatıldı. Okulun yetmiş öğrencisinin görev aldığı gecedeki en güzel performans ise dans ekibinden geldi. Michael Jackson tarzı giyinen erkek öğrenciler ile mezdeke tarzı kız öğrencilerin iki farklı tarzı harmanlayarak oluşturduğu dans izleyenleri büyüledi. HASAN DEMİR

Bu habere yorumunuzu yazabilirsiniz.