Duayen kuaför, dükkânı baştan aşağı yeniledi

Duayen kuaför, dükkânı baştan aşağı yeniledi

Torbalı’da erkek kuaförü denince akla gelen isimlerin başında gelen Erdem Sökmen, işyerini yenilerken çocukların da taş olurken hoş vakit geçirebilecekleri konsepte ağırlık verdi

TORBALI’DA hizmet veren duayen kuaför Erdem Sökmen’in sahibi olduğu Erdem Kuaför, birkaç hafta süren tadilatın ardından yenilenen yüzüyle tekrar hizmete girdi. İlçedeki çoğu berber esnafının ustası olan Erdem Sökmen, erkek kuaför dükkanının içini baştan aşağıya yeniledi.

“MODERN BİR HAVA KAZANDI”

Berber koltukları, aynalar, duvarlar, tavan ile taban ile diğer bölümlerde yapılan değişiklikle dükkanın daha modern bir hava kazanmasını sağlayan Erdem Sökmen, “Yaptığımız değişiklikler ve yenilikler arasında çocuklarımızı da unutmadık. Onların keyifli bir tıraş olmalarını sağlayabilmek için tıraş oldukları masanın önüne bir de mini televizyon koyduk” dedi.

ÇOCUKLAR UNUTULMADI

Torbalı’da erkek kuaförü denince akla gelen isimlerin başında gelen Erdem Sökmen, işyerini yenilerken çocukların da taş olurken hoş vakit geçirebilecekleri konsepte ağırlık verdi. Tıraş olurken çocuklar çizgi film izleyerek keyifli saatler geçirebilecek ifadelerinde bulunan Sökmen, “Yenilenen yüzümüz ve sıra dışı, yepyeni konsept ile müşterilerimizin karşısına çıktık. Tüm güzel insanlara hayırlı olsun inşallah” diye konuştu.

Bu habere yorumunuzu yazabilirsiniz.