Hayaller gerçek oluyor

Hayaller gerçek oluyor

Uzun yıllar çeşitli işlerde çalışan sonrasında mobilya sektöründe işçi olarak çalışmaya başlayan genç girişimci, şimdi sanayide hizmet veren Prestij Mobilya Atolyesi’nin sahibi. 2 yıl bu sektörde işçi olan Nuran Can açtiği işletme ilemoibilya devlerinin fason işlerini yapıyor

Torbalı’da yaşayan Nuran Can azmin zaferinin en büyük örneklerinden. Uzun yıllar çeşitli işlerde çalışan sonrasında mobilya sektöründe işçi olarak çalışmaya başlayan genç girişimci, şimdi sanayide hizmet veren Prestij Mobilya Atolyesi’nin sahibi. 2 yıl bu sektörde işçi olan Nuran Can açtiği işletme ilemoibilya devlerinin fason işlerini yapıyor. Bambi, Rondi gibi mobilya firmalarına oturma grupları yapan Prestij Mobilya Atolyesi bir yandan da hayalleri gerçekleştiriyor. Özel siparişler ile vatandaşların mobilya mağazalarındaki kalıplaşmış mobilyalarda kurtarıp, hayallerindeki mobilya takımlarına kavuşturan Prestij Mobilya Atolyesi bunu bir de çok uygun fiyatlara yapıyor.

12 PERSONELLE HAYALLER GERÇEKLEŞİYOR

İlk olarak Karabağlar’da hizmet veren ve 3 ay önce ise Torbalı Atatürk Sanayi Sitesi 5538 Sokak’a taşınan Prestij Mobilya Atölyesi, fason üretim yapmanın yanı sıra, kişiye özel tasarımlarıyla da dikkat çekiyor. Ofis, ev, otel, koltuk döşemeleri, istenilen ölçü ve modelde koltuk imalatı, kumaş, deri, sünger, koltuk kaplama, kılıf yenileme, tamir, tadilat gibi işleri yaptıklarını söyleyen genç işletmeci Nuran Can, her türlü koltuk siparişi aldıklarını, döşeme ve tamiri yaptıklarını da belirtti. 12 personeli ile birlikte Torbalı’da ezberleri bozan genç girişimci, hayallerini gerçekleştirmek isteyenleri sanayideki işletmesine davet etti.

MOBİLYA HUZUR VERİYOR

Günümüzde mobilyalara bakış açılarının değiştiğini ifade eden Nuran Can, “Günümüzün ev dekorasyonları hayranlık uyandıran güzellikte oluyor. Şık, modern ve kaliteli mobilyalar, birbirinden güzel koltuk takımları, halılar, perdeler, aksesuarlar evleri sıcak, canlı, huzurlu mekânlar haline getiriyor. Hem rahat edeceğimiz hem de zevkle yaşayacağımız bir ev için mobilya ve özellikle de koltuk seçimi çok önemlidir. Koltuklar konforlu bir ortam sağlayacaktır ama aynı zamanda göze de hitap etmelidir. Son yıllarda mobilya sektöründe çok yaratıcı tasarımlarla hazırlanmış koltuk takımlarını görüyoruz ki ayrıca özel sipariş koltuk takımları ile insanlar kendi zevklerini yansıtan dekorasyonlar da yaratmaktadır” diye belirtti.

Bu habere yorumunuzu yazabilirsiniz.