Sevilen Pide her gün yüzlerce kişiyi ağırlıyor

Sevilen Pide her gün yüzlerce kişiyi ağırlıyor

İlçede yemek sektöründeki en büyük markalarından biri olan Sevilen Pide, özellikle yemek saatlerinde Torbalılar tarafında büyük ilgi görüyor ve dolup taşıyor.

TORBALI’NIN yemek sektöründeki markası olan Sevilen Pide, 20 yılı aşkın süredir Erdinç Tekirli Caddesi üzerinde hizmet veriyor. Modern görüntüsü ve eşsiz lezzetleriyle de dikkat çeken Sevilen Pide, zengin bir menü ve geniş müşteri kitlesine sahip. Sevilen Pide sahibi Rıfat Uytun, yaptığı açıklamada: “1995 yılından bu yana edindiğimiz tecrübe ve güvenle müşterilerimize hizmet veriyoruz. İlk günden bugüne kadar ne lezzetimizden ne de kalitemizden ödün vermedik. Hep en iyisini hedefledik. Müşterilerimizin gösterdiği ilgi de iyi yolda olduğumuzu gösteriyor. Menümüzü zenginleştirdik” dedi. Ayrıca, firma, ev ve işyerlerine de servis yapıyor.

‘DÜRÜSTLÜK, TEMİZLİK VE KALİTELİ HİZMET’

HİZMET kalitesinden şaşmayan mekan, kısa sürede yakaladığı başarıyla birlikte, müşteri potansiyelini de arttırdı. Çizgisinden ödün vermeden büyüyen Sevilen Pide, her gün yüzlerce kişiyi ağırlıyor. Geniş ve hepsi alanında uzmanlaşmış deneyimli bir ekibe sahip olan Sevilen Pide, aynı anda yüzlerce kişinin yemek yiyebileceği bir mekan olarak dikkat çekiyor. ‘Dürüstlük, temizlik ve kaliteli hizmet’ ilkesiyle kurulan Sevilen’de Müşterilere sunulan pide ve ev yemekleri arasında; kavurma, güveç, patlıcan musakka, kuru fasulye ve nohut, salçalı köfte ile kıymalı, kaşarlı ve kuşbaşılı pide bulunuyor.

Bu habere yorumunuzu yazabilirsiniz.