Oto yedek parçada değişmez firma

Oto yedek parçada değişmez firma

Atatürk Sanayi Sitesi 5528 Sokak’ta hizmet veren işletme 4 farklı marka aracın bobin, far, balata, amortisör, fren disk aynaları, dış dikiz aynaları, buji grubu, kaporta aksamı, soğutma grubu, debriyaj sistemi ve rulman grubu gibi yedek parçaların satışını yapıyor.

TORBALI’DAKİ Atatürk Sanayi Sitesi’nde faaliyet gösteren Onur Otomotiv Volkswagen Bayi bünyesinde Skoda, Audi, Mercedes Ticari araçlarının tüm orijinal ve yan sanayi olmak üzere yedek parça ve mekanik aksamının satışı gerçekleştiriliyor. Sanayideki 5528 Sokak’ta hizmet veren işletme 4 farklı marka aracın bobin, far, balata, amortisör, fren disk aynaları, dış dikiz aynaları, buji grubu, kaporta aksamı, soğutma grubu, debriyaj sistemi ve rulman grubu gibi yedek parçaların satışını yapıyor. İşletmeci Onur Güngören, “Firmamız 2014 yılından bu yana Atatürk Sanayi Sitesi’nde faaliyet gösteriyor. Sanayideki bu kadar fazla çeşitte yedek parça bulunduran tek firmayız” diye konuştu.

GENİŞ ÜRÜN YELPAZESİ, İLERİ TEKNOLOJİ SAHİBİ ÜRÜNLER

ONUR Otomotiv Volkswagen Bayi’ye gelen müşterilerin istedikleri tüm parçaların mevcut olduğunu dile getiren Onur Güngören, “4,5 yıldır geniş ürün yelpazesi, ileri teknoloji sahibi ürünler, zamanında teslimat ve stoklu çalışma ilkelerimizden ödün vermeyerek otomotiv yedek parça temini ve satışını sürdürüyoruz. Sektörümüzde yılların getirdiği tecrübe ve güvenin istikrarlı biçimde sürmesinde, müşterilerimizle birlikte sürdürdüğümüz çalışmaların güven, yardımlaşma ve karşılıklı anlayış içerisinde gerçekleşmesinin katkılarının büyük olduğu düşüncesindeyim. Bu anlayış doğrultusunda çalışmalarımıza bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonra da dürüst ve mert olarak devam etmek için her türlü gayreti göstereceğiz” dedi.

ESKİ MODEL ARAÇLARDAN SON MODEL ARAÇLARA…

OTOMOTİV yedek parça sektöründeki 4,5 yıllık tecrübelerini, yedek parçaların perakende satışı ile güçlendirdiklerini anlatan Güngören, “Müşterilerimizden gelen her türlü talep ve önerileri değerlendirerek müşteri memnuniyet ilkemizi güçlendirmek için bütün gücümüzle çalışıyoruz. Geniş ürün çeşitliliği ve tedarik ağı ile eski modellerden başlayıp, günümüzün son model Volkswagen grup arabalar için müşterilerimize iyi bir hizmet vermeye çalışmanın yanı sıra, firmamızı geleceğe taşıyoruz” şeklinde konuştu. 

Bu habere yorumunuzu yazabilirsiniz.