Hoş Geldin Atatürk’ü Torbalı’da tanıtıyorlar

Hoş Geldin Atatürk’ü Torbalı’da tanıtıyorlar

Ankara’dan gelen Bağımsız Türkiye Partisi heyeti parti genel başkanı Prof. Dr. Haydar Baş’ın Hoş Geldin Atatürk kitabını tanıtmak için sahaya indi

Bağımsız Türkiye Partisi İzmir İl Başkanlığı parti genel başkanı Prof. Dr. Haydar Baş’ın Hoş Geldin Atatürk isimli kitabının tanıtımı için sahaya indi.  Ankara’dan gelen Bağımsız Türkiye Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Dinç, Buca İlçe Başkanı Tufan Tok ve Menderes İlçe Başkanı Doktor İsmet Ekren Torbalı’ya gelerek kitapla ilgili bilgilendirmelerde bulundular. Gazetemize de ziyarette bulunan Bağımsız Türkiye Partisi heyeti gazetemiz personeline Haydar Baş imzalı kitap hediye ettiler.

“GERÇEKLER GÜN YÜZÜNE ÇIKACAK”

Ziyaret esnasında kitapla ilgili kısaca bilgilendirmelerde bulunan Bağımsız Türkiye Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Dinç, “Atatürk ve Ehli Beyt çıkışları ile ülkemizde dengeleri değiştiren, taşları yerine oturtan Prof. Dr. Haydar Baş’ın büyük yankı uyandıran yeni kitabı ”Hoş geldin Atatürk” çıktı. Halkımızın çok büyük ilgi gösterdiği ilk ve 2. baskısı biten Hoş Geldin Atatürk 3.baskına başladı. Eserinde gerçek Atatürk’ü ortaya koyduğunu dile getiren Prof. Baş, bu kitapla bütün ezberleri bozacak. Atatürk hakkında bilinmeyen ve gizlenen gerçekler gün yüzüne çıkacak” dedi.

ATATÜRK YANLIŞ ANLATILIYOR

Kitapla ilgili Genel Başkanları Prof. Dr. Haydar Baş’ın cümleleriyle yorumlarda bulunan Mehmet Dinç, “Genel başkanımız Hoş Geldin Atatürk Kitabı için, çok uzun zamandır araştırıyorum. Çok sağlam kaynaklardan bu eseri oluşturdum. Çok farklı bir Atatürk kitabı yazdım. Milletimizin gerçek Atatürk’ü bilmesi için, birlik ve beraberliğimizin temini için muhakkak okunması gereken bir eserdir. Doğmuş, yaşamış bir Atatürk var. Ama topluma anlatılan Atatürk çok farklılaştırılmış. Bizde kitabımızın ismini “Hoş geldin Atatürk” koyarak bu yaşayan Atatürk’ün topluma anlatılan Atatürk olmadığını ortaya koyduk. Atatürk yeniden doğuyor. “Hoş geldin Atatürk”, Hayırlı uğurlu olsun” diyerek sözlerini tamamladı.

Bu habere yorumunuzu yazabilirsiniz.