ÇYDD’nin yaz geleneği başlıyor

ÇYDD’nin yaz geleneği başlıyor

Torbalı Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği her yıl düzenleyip geleneksel hale getirdiği Yaz Etkinliğini bu yıl da gerçekleştirecek. 15 Haziran tarihinde başlayacak yaz etkinlikleri 15 Temmuz tarihinde sona erecek.

ÇAĞDAŞ Yaşamı Destekleme Derneği Torbalı Şubesi 12. Yaz Etkinliği Programını başlatıyor. ÇYDD tarafindan organize edilen 8-13 yaş arası çocuklara kişisel gelişimlerine yönelik sosyal aktivitelerin gerçekleştirildiği eğitimler veriliyor. 12 yıldır ÇYDD tarafindan gerçekleştirilen Yaz Etkinligi Programı bu yılda Uğur Dershanesinde yapılacak. 15 Haziran-15 Temmuz tarihleri arasında gerçekleştirilecek yaz etkinliğinde çocuklarin haftada 5 gün, günde 4 saat eğitim göreceklerini belirten Torbalı Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Başkanı Tanzer Boğan, “Yaz etkinliğimiz için hazırlamış olduğumuz ders programımızda çocuklarımızı sosyal yönden geliştirecek olan derslere ağırlık vereceğiz. Her çocuğun yeteneklerini geliştirmesi amacıyla gönüllü uzman eğitmenler tarafindan en üst seviyede eğitim veriliyor. Ayrıca Torbalı Çağdaş Gençlik Gurubunda yer alan genç arkadaşlarımız öğrencilerimizin sportif alanda gerçekleştirecekleri faaliyetlerde yardımcı olacaklar” dedi.

BOĞAN: GÜZEL BİR TATİL GEÇİRMELERİ İÇİN BURADAYIZ

ÇYDD Torbalı Şubesi yaz etkinliğine katılmak isteyenlerin başvurularını dernek binasında alıyor. Saat 16.00 ila 19.00 arasında kayıt işlemlerin yapıldığı dernek binasında kayıt için sportif faaliyetlere katılabilir raporu isteniyor. Dernek Başkanı Boğan “8-13 Yaş grubu çocukların katılabileceği etkinliğimiz, çocukların güzel bir tatil geçirmesi, sosyalleşmeleri, kendi yeteneklerini ortaya çıkarmaları ve zamanlarını iyi değerlendirmelerini sağlamaktadır. Kitap okuma, oyuncak yapımı, şiir okuma, müzik, origami, ritim çalışması, resim,satranç, ront, dans, spor, geziler, yaratıcı drama, eski oyunlar, maket uçak çalışması, tiyatro gibi çalışmaları bu etkinlikte yapılacak çalışmalardır. Kayıt için 15 hazirana kadar "Kazımpaşa Caddesi No:29/7 Torbalı adresindeki dernek büromuz, her gün saat 16.00-19.00 arası açıktır. Daha güzel bir dünya için çocuklarımıza zaman ayırmak zorundayız. Biz bunu 11 senedir yapıyoruz. Bu yılda gönüllülerimiz ve yardımcı gençlerimiz ile çocuklara yardımcı olacağız” şeklinde konuştu. SERKAN GÜNBAY

Bu habere yorumunuzu yazabilirsiniz.