Ekip Halı’daki kampanya büyük ilgi görüyor

Ekip Halı’daki kampanya büyük ilgi görüyor

Torbalı’da mobilya ve halı denince akla gelen ilk firmalardan olan Ekip Halı’da kampanyalar devam ediyor. Ödeme kolaylığı da sağlayan Ekip Halı, kaliteli halılar ve uygun fiyatlar ile kampanyadan faydalanmak isteyenlerin yüzünü güldürüyor

MOBİLYA ve halı denince ilçede akla gelen ilk firmalardan Ekip Halı’da kampanya günleri hız kesmeden devam ediyor. Kolay temizlenebilen, modern tasarımlı ve nano halı seçenekleriyle müşterilerine birçok opsiyon sağlayan Ekip Halı’da ödeme kolaylığı da sağlanıyor. Kampanyalar devam ederken Ekip Halı’ya gelen birçok kişi satın aldığı ürünün kalitesinden dolayı yüzü gülerek ayrılıyor.

2 KİŞİLİK TATİL HEDİYE

Yeni evlenen ya da tatil yapma planları yapan çiftler için özel kampanyalar Ekip Halı’yla mümkün hale geldi. Yeni yuva kuranlar ya da evini yenilemek isteyen çiftlere 4 gün 3 gece boyunca 2 kişilik yurtiçi tatili hediye veren firma, herkesin memnun kalacağı bir tatil fırsatını da müşterilerine sundu. 19 bin 900 liralık mobilya ve halı alışverişi yapılmasıyla birlikte evini yenileyen ya da yeni yuva kuran çiftler, Ekip Halı’dan mutluluk dolu bir tatil kazanmış oluyor. 

Bu habere yorumunuzu yazabilirsiniz.