Torkos güç depolayacak

Torkos güç depolayacak

Torbalıspor 10 günlük kamp yapacak. Kamp tarihi ve yer belli oldu. Futbolcular ikinci devreye daha iyi hazırlanacak

Bölgesel Amatör Lig 8. Grupta mücadele eden Torbalıspor, ilk devreyi lider tamamladı. Son haftalarda kötü bir grafik çizen Torbalıspor, yeni teknik direktörün gelmesiyle ikinci devreye iyi başlamak istiyor. Torbalıspor, önceki gün Antalya Belek bölgesine giderek kampa girdi. Kamp programı 10 gün sürecek. Futbolcular kampta güç ağırlıklı çalışmalar yapacak ve güç depolayacak.

TARAFTAR UMUTLU

Ligde gösterdiği başarılı performansla Torbalılara 3. lig yolunda umut saçan ardından son haftalarda düşüş yaşayan Torbalıspor kötü gidişe kamp dönemiyle son verecek. Takımda yaşanan form düşüklüğünün ardından yönetim teknik direktörle yollarını ayırırken takımda bazı mevkilere takviyeler yapıldı.

“ADIM ADIM İLERLEYECEĞİZ”

Antalya’da gerçekleştirilecek olan kampla ilgili değerlendirmelerde bulunan Torbalıspor’un yeni teknik direktörü Zeki Çakır, “Takımımız ikinci devrede güç depolayacak. Antalya kampı hepimize iyi gelecek. İkinci devrede her şey çok farklı olacak. İyi bir futbol anlayışı ile sporseverlerimizin takdirini toplayıp şampiyonluğa adım adım ilerleyeceğiz” şeklinde konuştu. 

Bu habere yorumunuzu yazabilirsiniz.