Torbalı’da marka olmayı başardı

Torbalı’da marka olmayı başardı

ELİT MÜŞTERİLERİN TERCİH ETTİĞİ MEKAN

TORBALI’DA son yıllarda birçok kafeterya açıldı-kapandı. Ancak tam 6 yıldır Sadık İleri Bulvarı üzerinde hizmet veren Kahve Diyarı, faaliyet gösterdiği süre boyunca çizgisinden asla şaşmayan elit firmaların arasında ilk sırada yer alıyor. Beraberinde getirdiği yeniliklerle Torbalı halkına yeme içme hizmetini kaliteli ve hızlı bir şekilde sunan Kahve Diyarı, gün geçtikçe müşteri potansiyelini arttırmaya devam ediyor. Kahve Diyarı’nın sahibi Mahmut Yıldırım, ‘sektöründe en çok tercih edilen ve 1 numara olma’ vizyonu ve ‘kaliteli hizmet ve samimiyet’ misyonuna bağladı. Misafirlerinden gelen geri dönüşleri analiz ettiklerinde büyük ölçüde başarılı olduklarını, bunun en güzel kanıtının da mekanın doluluğu olduğunu dile getiren Mahmut Yıldırım, bununla yetinmeyip, her geçen gün Torbalı halkına daha iyi bir hizmet sunmak için neler yapılabileceklerini araştırdıklarını da ifade etti.

6 YILLIK SERÜVEN

KAHVE Diyarı Torbalı şubesi ile ilçeye önemli bir yatırım kazandırdıklarını ve bölgenin gelişimine de önemli katkı sunduklarını dile getiren Mahmut Yıldırım, “Sahip olduğumuz vizyon ve misyon ile Torbalı’nın bulunduğu bölgede cazibe merkezi ve bir marka olması için Kahve Diyarı Torbalı olarak elimizden geleni yapıyoruz. Öyle ki çevre ilçelerden gelen daimi misafirlerimiz var. Bu, Kahve Diyarı Torbalı olarak kalitemizin ve Torbalı’nın gün geçtikçe bölgesinde cazibe merkezi olmaya başladığının en güzel göstergesidir” ifadelerini kullandı.

‘BU BAŞARIYI TORBALI HALKINA BORÇLUYUZ’

KAHVE Diyarı Torbalı işletme sahibi Mahmut Yıldırım, artan kafe sayısı ile beraber sektörde rekabetin arttığını, bunu pozitife çevirebildiklerini ifade ederken, bunun en güzel göstergesi olarak Torbalı’da ‘en çok tercih edilen mekân’ olma özelliğini 6 yıldır koruduklarını vurguladı. Yıldırım, “Başka markaların ilçemize gelmesi ile sektördeki potansiyel ve rekabet arttı, ancak genel doluluk oranlarına bakıldığında birçok mekânın zor durumda olduğunu gözlemliyoruz. Ayrıca açıldıktan bir süre sonra kapanıp, istikrar sağlayamıyorlar. Ancak, Kahve Diyarı’nın iş potansiyeli, başarılı olduğumuzu ve rekabeti pozitife çevirdiğimizi gösteriyor. Bu başarı, bizi tercih eden ve bizi biz yapan Torbalı halkına aittir. Bizde, Torbalı halkının daha iyilerine layık olduğuna inanarak daha iyi hizmet vermek için mekânımızda birçok yenilik yaptık ve yapmaya da devam edeceğiz” dedi.

ORGANİZASYONLARA DA ÜCRETSİZ EV SAHİPLİĞİ YAPIYOR

250 metrekarelik bir alana sahip olan ve aynı anda 150 misafirini ağırlayabilen Kahve Diyarı’nın menüsünde de onlarca seçenek bulunuyor. Sabah 08.00’de açılan elit mekan 01.00’e kadar hizmet veriyor. Doğum günü, iş toplantısı gibi organizasyonlara da ev sahipliği yapabilen Kahve Diyarı, bu iş için servis bedeli de talep etmiyor. 6 ayda bir sürekli değişen menüsü ile kendini yenileyen Kahve Diyarı, Torbalı’da farkını ortaya koyan firmalar arasında en önde gitmenin gururunu yaşıyor.  

Bu habere yorumunuzu yazabilirsiniz.