Amerikan Kültür 7-14 yaş arası çocukları bekliyor

Amerikan Kültür 7-14 yaş arası çocukları bekliyor

Aylık uygun ödeme koşullarıyla 7-14 yaş arası çocuklara İngilizce öğreten Torbalı Amerikan Kültür Dil Kursu, rahat, ferah ve konforlu özel sınıflarda tercihlere göre haftanın belirli günlerinde her biri 4 saatten oluşan dersler görmelerini sağlıyor

TORBALI’DA da uluslararası deneyimi ve kalitesiyle hizmet veren Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu, tüm dünya ile aynı standartlarda dil öğrenme fırsatını sunuyor. Ertuğrul Mahallesi Hükümet Caddesi üzerinde eğitimlerini sürdüren Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu’nda, haftada 1 gün 4 saat eğitim veriliyor.7-14 yaş arası gruplarının kabul edildiği merkezde, konusunda uzman ve deneyimli 12 öğretmen görev yapıyor. 2 katlı ve 7 derslikli olan kampüste eğitim alan öğrencilerin aileleri ise ücretlerini aylık küçük taksitlerle yapabiliyor. Çocuklar, rahat, ferah ve konforlu özel sınıflarda İngilizce öğrenmenin keyfini yaşıyorlar.

DÜNYA’NIN EN YAYGIN DİL KURSLARINDAN BİRİ

YABANCI dil öğretiminde tüm dünyada hizmet veren ve öğrenme garantisi ile öğrenci memnuniyetini ön planda tutan Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursları’nın Torbalı şubesinde kayıt heyecanı hiç bitmiyor. Yabancı dil eğitiminde 100. yılını geride bırakan ve yaklaşık 150 bin öğrencisiyle Türkiye’nin ve Dünya’nın en yaygın dil kurslarından biri olan Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu, Torbalılı çocukların yabancı dil öğrenmelerini sağlıyor. Uygulanan yüksek kalite standartları sayesinde; 2011 Yılı Avrupa Birliği Kalite Ödülünü, 2010-2011-2012 Yılları, üç yıl üst üste,  Tüketici Kalite Ödüllerini almaya hak kazanmış ilk ve tek dil okulu Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursları’nda uygulanan Avrupa Dil Portfolyosu, Avrupa Konseyi tarafından akredite edilen Türkiye’deki ilk ve tek eğitim sistemi...

TALEBE GÖRE FARKLI DİLLERDE DE EĞİTİM VERİLİYOR

TORBALI Amerikan Yabancı Dil Kursu Genel Koordinatörü Nilüfer Koç, yaptığı açıklamada, “Kurslarımızda dinleme, okuma, yazma, karşılıklı konuşma ve üretimsel konuşma şeklinde küresel ölçeklendirme yapılmaktadır. Türkiye`nin ve dünyanın en yaygın ve en büyük dil okulu olarak kabul gören Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu olarak talebe göre Fransızca, Almanca, Yunanca, Rusça, Japonca, İtalyanca ve İspanyolca gibi farklı dillerde de eğitim veriyoruz” dedi.

‘HAYAT DEĞİŞTİREN TECRÜBE’

GENEL Koordinatör Koç, “Öğrencimizin karşısına öğretmenimiz geçtiği zaman oldukça öğrenciyi tatmin edebilmesi çok detaylı bir süreçten geçiriyoruz.  Derslerimizin eğlenceli olmasına dikkat ediyoruz. Çünkü bizim insanlarımızın dille ilgili en büyük problem dil eğitiminin ve bugüne kadar hep çok sıkıcı şekilde vermiş olmalarıdır. Biz öğretmenlerimiz ve öğrencilerimiz arasında oyuna dönüştürmesini hedefliyoruz ve bundan keyif almalarını sağlıyoruz. Bir dili öğrenmek için o dile maruz kalmak gerekiyorsa biz bunu başarabiliyoruz” dedi.

Bu habere yorumunuzu yazabilirsiniz.