TÖDER DENEME SINAVINDA TORBALI BİRİNCİSİ UĞURDAN!

TÖDER DENEME SINAVINDA TORBALI BİRİNCİSİ UĞURDAN!

TÖDER Deneme Sınavı’nda Torbalı Birincisi Uğur Özel Öğretim Kursu’ndan çıktı. Büşra Çunku’nun başarısından dolayı Torbalı Bahçeşehir-Uğur Eğitim Öğretim Koordinatörü Yıldırım Baytekin, tebrik etti

2016-2017 eğitim öğretim dönemine Torbalı’nın tek üniversiteye hazırlık kurs merkezi olarak başlayan Uğur Özel Öğretim Kursu, eğitimdeki kalitesini koruyarak başarılara imza atmaya devam ediyor. 22-23 Aralık tarihlerinde yurt genelinde gerçekleştirilen TÖDER deneme sınavında ilçe genelinde ilk 3 Torbalı Uğur Özel Öğretim Kursundan çıktı. Torbalı Uğur Özel Öğretim Kursu öğrencilerinden Büşra Çunku Torbalı 1.si il genelinde ise 51. olurken, Büşra ÜNAL Torbalı 2.si ve Musa ÇELİK Torbalı 3.sü olarak güzel başarılara imza attılar.

“GENÇLERE YAPILAN YATIRIM ASLINDA GELECEĞEDİR”

Torbalı’da eğitim alanında yaptığı büyük yatırımlarla tanınan Torbalı Bahçeşehir-Uğur Eğitim Öğretim Koordinatörü Yıldırım Baytekin, ‘’ Dereceye giren öğrencilerimi tebrik ediyorum. Başarı asla tesadüf değildir. Hedefimiz ilk 50 de Torbalı Uğur Kurs Merkezi öğrencilerimizin sayısını çoğaltmak. Bunun içinde çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Eğitime yapılan yatırım hiçbir zaman boş değildir. Gençlerimize yaptığımız yatırımlar, aslında geleceğimize yaptığımız yatırımlardır. Sınavlara hazırlıkta her zaman olduğu gibi Bahçeşehir Uğur Eğitim kurumları olarak öğrencilerimizin yanında olacağız ve en kaliteli eğitimi sunmaya devam edeceğiz. Başarı Uğur’da bir gelenektir ve biz Uğur ailesi olarak bu geleneği hiç bozmadık. Aynı kararlılık ve azimle çalışmalarımıza devam edeceğiz. Çağdaş dünya toplumlarının gelişmişlik göstergeleri sıralandığında en başta gelen kriter, eğitimdir. İyi eğitim almış insanın kendisine, ülkesine ve insanlığa katkısı, almış olduğu eğitimin çağdaşlığı ve kazandığı bilginin kalitesi ile doğrudan ilişkilidir. Bilgi Çağı olarak adlandırılan 21. Yüzyıldaki gelişmelerin baş belirleyicisi eğitimdir. Bu bilinçle öğrencilerimizi hayata hazırlamaya devam ediyoruz. TÖDER ‘in yaptığı sınava öğrencilerimizin girmesini sağlayıp YKS öncesi kendilerini denemelerini istedik. Yapılan sınavın ardından öğrencilerimiz il ve ilçe genelinde önemli başarılar elde etti. Bu başarıda emeği geçen öğrencilerimizi, öğretmenlerimizi ve ailelerimizi tebrik ediyorum. Çıtayı daha da yukarı çıkarmak için çalışmalarımıza devam edeceğiz’’dedi.

‘ÖĞRENCİLERE BURSLU OKUMA FIRSATI SAĞLAYACAK’

Her zaman kaliteli eğitimi hedeflediğini belirten Yıldırım Baytekin “2017-2018 Eğitim-Öğretim yılında da ilçedeki üniversite adayı öğrencilerimizin yanında olmaya devam ediyoruz. Önümüzdeki yıl için 14 Ocak 2018 Pazar günü 8. 9. 10. ve 11. Sınıflara yönelik yapacağımız ücretsiz Uğur Kabul Sınavına (UKS) tüm öğrencilerin katılımını bekliyoruz. Daha iyi bir gelecek için öğrenciler şimdiden UKS’ de yerini ayırmalıdır. Yapılacak sınav ile öğrenciler başarı düzeylerini öğrenecekler. Öte yandan yapılacak sınavın bir diğer avantajı ise, öğrencilerin sınavda göstermiş olduğu başarı ile eğitim bursu alabilmelerini sağlayacağız. Erken kayıt avantajlarıyla geleceklerine yön verecek öğrencileri belirleyeceğiz’’ dedi. Seviyeni belirle, yerini ayırt sloganıyla bu sınavı uygulayacaklarını kaydeden Baytekin, sınava katılmak isteyen öğrencilerin Özel Torbalı Uğur Kurs Merkezinden sınav giriş kartı alması gerektiğini belirtti.

Bu habere yorumunuzu yazabilirsiniz.