Hastalar hastaneden memnun

Hastalar hastaneden memnun

Torbalı Devlet Hastanesi, yaptığı çalışmalar ve yeniliklerle birlikte hastalara daha iyi hizmet vermeye başladı. Hastalar ve yakınları hastanede verilen sağlık hizmetinin çok iyi olduğunu ve memnun olduklarını belirtti

TORBALI Devlet Hastanesi’nin verdiği sağlık hizmeti her geçen gün daha da iyiye gidiyor. Yapılan yenilikler ve genişletilen sağlık hizmeti sayesinde birçok hasta daha iyi imkanlar ile Torbalı Devlet Hastanesi’nde tedavi oluyor. Hastalar ve hasta yakınları verilen sağlık hizmetinin son derece iyi olduğunu belirtti. Bununla birlikte hastane hakkında görüşleri alınan hastaların hepsi, Torbalı Devlet Hastanesi’nden memnun olduklarını ifade etti.

“HER KONUDA İYİ”

Hastanedeki personelin güler yüzlü olduğunu ifade eden Nöroloji Bölümü’nde yatan hasta Sadık Uyguntin, “Hastanenin her konuda iyi olduğunu söylemek gerekir. Burada sağlık hizmeti veren personel güleryüzlü ve hastanenin temizliği oldukça iyi. Ayrıca kendi evimizdeymiş gibi burada rahat edebiliyoruz. Bu verilen hizmetlerden son derece memnunuz” dedi.

“PERSONELİ GÜLERYÜZLÜ”

Tedavi olduktan sonra 1 ay içinde ayağa kalktığını belirten Fizik Tedavi’de yatan hasta Hüseyin Baharası, “Hastanedeki sağlık hizmetinden ve hemşirelerin bizimle iyi bir şekilde ilgilenmelerinden dolayı memnunuz. Tedaviye başladıktan 1 ay sonra ayağa kalktım. Hastanemizin yemekleri de güzel ve personeli güler yüzlü bir şekilde davranıyor. Kendilerine teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

“RAHAT EDİYORUZ”

Torbalı Devlet Hastanesi’nde iyi bir sağlık hizmeti verildiğini ifade eden göbek fıtığından ameliyat olan Hayri Satın, “Bir haftadır Torbalı Devlet Hastanesi’nde yatıyorum. Hastanemizden son derece memnunum. Burada insanlarla gerçekten çok iyi bir şekilde ilgileniyorlar. Kaliteli ve güzel bir sağlık hizmeti veriliyor” ifadelerini kullandı.

URLA’DAN GELDİ

Torbalı Devlet Hastanesi’nin çok iyi olduğu duyarak tedavi için Urla’dan gelen Hasan Özer, “Torbalı Devlet Hastanesi, Tire Bölge Hastanesi’nden daha güzel. Buradaki çalışanların titizliği ve hastalarla özenli bir şekilde ilgilenmesi bizleri memnun etti. Urla’da Torbalı Devlet Hastanesi’nin çok iyi olduğunu söyledikleri için burada tedavi olmaya karar verdim. İyi ki bu hastaneye gelmişim. Burada verilen güzel hizmetten dolayı teşekkür ederiz” diyerek düşüncelerini dile getirdi.

“ÇOK GÜZEL”

Hastaneye tedavi olmak için gelen Atalan Mahalle Muhtarı Erdoğan Kepir ise yeni hastanede verilen hizmetin daha kaliteli olduğunu ifade etti. Kepir, “Eski hastane ile yeni hastanemizin arasında çok fark var. Yalnızca fiziki açıdan değil verilen hizmet açısından da hastanemizin çok ilerlemiş olduğunu söyleyebilirim. Torbalı Devlet Hastanesi yönetimine ve çalışanlarına ne kadar teşekkür etsek azdır” şeklinde konuştu. BURAK AKTAŞ

Bu habere yorumunuzu yazabilirsiniz.