SP Torbalı, teşkilat eğitimine katıldı

SP Torbalı, teşkilat eğitimine katıldı

Saadet Partisi Torbalı İlçe Teşkilatı, seçim hazırlığı için önceki gün Kemalpaşa’daki teşkilat eğitimine katıldı. SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu’nun da anlatım yaptığı eğitimde önemli noktalara değinildi

SAADET Partisi Torbalı İlçe Teşkilatı, seçim hazırlığı içinde önceki gün Kemalpaşa’da gerçekleştirilen Teşkilat Eğitimi’ne katıldı. Din-BirSen Genel Başkanı Muhittin Yıldırım’ın ‘Temel Esaslar’ adlı konuşmasıyla eğitime başlayan Saadet Partililer ardından Genel Başkan Yardımcısı Birol Aydın’ın  ‘Teşkilat Modelimiz’ adlı konuşmasıyla eğitime devam etti. Eğitime İzmir’in bütün ilçelerinden otobüsler kaldırıldı, Torbalı halkından yoğun ilginin olduğu program yaklaşık bin 500 kişinin katılımıyla gerçekleştirildi.

“KAMPLAŞMA VE KUTUPLAŞMANIN BİZE FAYDASI YOK”

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu ise ‘Türkiye'nin Meseleleri ve Çözüm Yolları’nı anlattı. Karamollaoğlu, “Kamplaşma ve kutuplaşmanın bizlere bir faydası olmadığını görüyoruz. Liderler birbirleri ile oturup konuşabilmeli ve bu kamplaşmayı bitirmelidir. Adalet sarayları yaparak adaleti sağlayamazsınız. Adaleti sağlayacak hakimleri görev başına getirerek ancak adalet sağlanır.

Biz bütün gücümüzle, ayağa kalkıp Hakkı üstün tutmak için canla başla çalışmadan adalet olmaz” şeklinde konuştu.

Bu habere yorumunuzu yazabilirsiniz.