Türkiye birincileri yine Uğur’dan

Türkiye birincileri yine Uğur’dan

Öğrencilerin yoğun katılımı ile gerçekleşen deneme sınavlarına Torbalı Uğur Kurs Merkezi Başarısı damga vurdu. Gözde Koşan, Cengiz Deniz Uygur ve Gül Hilal Gürlekçe’in elde ettiği Türkiye birincilikleri Torbalı için gurur kaynağı oldu

TORBALI’nın tek üniversiteye hazırlık kurs merkezi olarak başlayan Uğur Özel Öğretim Kursu, eğitimdeki başarısını koruyarak ilçeye hizmet vermeye devam ediyor. Eğitim alanında son zamanlarda yaşanan değişimleri değerlendiren  Bahçeşehir -Uğur Eğitim Öğretim Koordinatörü Yıldırım Baytekin, “Dershanelerin dönüşüm sürecine en iyi uyum sağlayan markaların başında Uğur eğitim kurumları geliyor. Bu süreçte eğitim kalitesinden hiçbir zaman ödün vermeden öğrencilerimize en iyi eğitimi vermeyi amaç edindik. YÖK geçtiğimiz yıldan bu yana köklü değişikliklere gidiyor. Bu süreçte öğrenciler hedeflerini tekrar gözden geçirmeli ve asla çalışmayı bırakmamalıdır. Başarı hiçbir zaman kendiliğinden gelmez. Süreç nasıl ilerlerse ilerlesin en iyisi için çalışmaya devam etmeliyiz ”dedi.

“DOĞABİLECEK İHTİYAÇLARA CEVAP VERİYORUZ”

Bu tarz değişikliklerin aşama aşama devam edebileceğini ifade eden Yıldırım Baytekin, “Yapılan değişiklikler öğrencilerin geleceğini ilgilendiren kararlar içeriyor. Bundan sonra da birtakım değişiklikler olacaktır. Biz de Torbalı Uğur Özel Öğretim Kursu olarak bu değişimlere uyum sağlıyor ve doğabilecek ihtiyaçlara cevap veriyoruz’’ dedi.

“ÖĞRETMENLERİMİZİ VE AİLELERİMİZİ KUTLARIM”

Öğrencilerin son derece başarılı olduklarını ifade eden Baytekin, “Uğur Okullarının düzenlemiş olduğu YKS Deneme Sınavlarında Türkiye 1.leri çıkarmaya devam ediyoruz. Uğur markası olarak sadece bireysel başarıyı değil kitlesel başarıyı da önemsiyoruz. Torbalı Uğur Kurs Merkezi olarak YKS Deneme sınavlarında üstün başarılar elde ettik. Öğrencilerimizden, Gözde Koşan YKS-5 Deneme Sınavında Eşit Ağırlık Puan Türünde 477 puan alarak Türkiye 1.’si, Cengiz Deniz Uygur YKS-4 Deneme Sınavından Sayısal Puan Türünde 488 puan alarak Türkiye 1.’si, Gül Hilal Gürlekçe YKS-3 Deneme sınavında Sayısal Puan Türünde 454 puan alarak Türkiye 1.’si olmaya hak kazandılar. Deneme sınavlarında birinci olan öğrencilerimizi tebrik eder, bu başarının mimarı olan öğretmenlerimizi ve ailelerimizi kutlarım. Değerli halkımız bu başarının bir geleneğin ürünü olduğunun zaten farkındadır. 48 yıldır faaliyette olan Bahçeşehir Uğur Eğitim Kurumları her geçen gün başarı grafiğinden asla ödün vermeyerek her geçen yıl ki başarısını daima daha da ileriye götürmüştür. Bunda kurumsal alt yapının katkısı, öğretmen ve diğer tüm çalışanlarımızın azimli ve özverili çalışmalarının çok büyük bir katkısı vardır. Başarıyı göğüslemenin tam bir takım çalışmasıyla gerçekleştiğini unutmamak gerekir. Öğrencilerimizin bilinçli ve disiplinli bir çalışma temposu, kurumumuzun disiplinli eğitim programları, öğretmenlerimizin özverili çalışmaları ve ailelerimizin desteği ile bu başarıları elde ettik” şeklinde cümlelerini noktaladı.

Bu habere yorumunuzu yazabilirsiniz.