Özçelik'ten başkanlara ziyaret

Özçelik'ten başkanlara ziyaret

Özçelik'ten başkanlara ziyaret

Torbalı Ege Gazetesi Yönetim Kurulu Başkanı Feyim Özçelik, tek liste olarak girdiği Esnaf ve Sanatkarlar Odası seçimlerini 436 oyla kazanarak 2. kez başkan seçilen Halil Gülcü'yü makamında ziyaret etti. Dün gerçekleşen ziyarette Özçelik, Halil Gülcü'ye 2. dönem başkanlığının hayırlı olmasını diledi. Hoş sohbetlerin ön plana çıktığı ziyarette Başkan Gülcü, kendisine oy verip vermeyen bütün üyelere teşekkür etti. Odada göreve geldiğinden bu yana hiç bir şekilde odaya siyaset bulaştırmadığını ve odaya siyaset bulaştırmaya çalışanların her zaman karşısında duracağını kaydeden Gülcü, "Bizim önceliğimiz Torbalı esnafına yardımcı olmak. Onların problemlerini çözüp sorunlarını yüksek sesle dillendirmek" ifadelerinde bulundu.

CIVA, "AMAÇLARINA ULAŞAMADILAR"

Torbalı Esnaf ve Sanatkarlar Odası seçimlerinin ardından Feyim Özçelik seçim sonucu en çok merak edilen Torbalı Şoförler ve Otomobilciler Odasını ziyaret etti. Seçimde güçlü rakiplerini saf dışı bırakarak 4. kez odaya başkan seçilen Cıva İsmail Akman tarafından makamında ağırlanan Özçelik seçim sonuçlarının hayırlı olmasını diledi. Nazik ziyaretinden dolayı Feyim Özçelik'e teşekkür eden Cıva, seçim süreciyle ilgili bazı değerlendirmelerde bulundu. Seçimlerden önce odaya siyaset bulaştırmaya çalışanların kendisini yıpratmaya yönelik kabul edilemez bir kampanya yürüttüklerini ama yaptığı çalışmaların karşılığı olarak oda üyelerinin bu isimlere en güzel cevabı sandıkta verdiğini kaydeden Akman, "Bu dönem seçimlere önemli isimler aday oldu. Kıyasıya bir yarış oldu. 600 üyenin oy kullandığı seçimleri 268 oyla kazandım. Allah bana 4. kez oda başkanlığı yapma görevini verdi" dedi.

CIVA'DAN SAMİMİ İTİRAF

Sohbet havasında geçen ziyarette Cıva İsmail Akman samimi açıklamalarda bulundu. Seçimleri kazanacağı konusunda kendisine güveninin tam olduğunu ama sandıktan beklediğinden az oy çıktığını kaydeden Akman, "İtiraf etmek gerekirse beklediğimden daha az oy aldım. 60-70 civarı oy kaybettiğimi düşünüyorum. Tabi bunda kulislerde şahsıma yönelik karalama politikalarının yürütülmesi etkili oldu. Yine de Allah'a şükür. Demek ki 3 dönemdir doğru şeyler yapmışız ki bir kez daha odaya başkan olarak seçildim" şeklinde konuştu.

Bu habere yorumunuzu yazabilirsiniz.