Ev Dost ihtişamlı açıldı

Ev Dost ihtişamlı açıldı

8 YILDIR Ayrancılar’daki Zeki Öztaş Caddesi üzerinde hizmet veren Evdost Çeyiz Evi, mahallenin en işlek caddesi olan Barış Manço’ya taşındı. Cadde üzerindeki caminin karşı çaprazındaki 2 katlı ve 600 metrekarelik devasa mağazada hizmet verecek olan işletmenin resmi açılışı gerçekleşti. Öztaşlar Şirketler Grubu tarafından işletilen yeni konsept mağazanın müdürlüğünü ise Nisa Öztaş Sevili ve Zeki Öztaş yapacak.

DUALARLA AÇILDI

İLKAY, Mahmut ve Adnan Öztaş Kardeşler tarafından kurulan Öztaş Şirketler Grubu bünyesinde faaliyet gösteren EvDost Çeyiz Evi resmi açılışını gerçekleştirdi. Ayrancılar Mahallesi Barışmanço Caddesi üzerinde bulunan işyerinin açılışına yüzlerce davetli katılırken açılış vesilesiyle önemli isimler bir araya geldi. Siyaset ve iş dünyasının tanınan isimlerinin bir araya getiren açılışta davetlilere çeşitli ikramlarda bulunuldu. Dualarla açılan Ev Dost Çeyiz Evi’nin kurdele kesiminden önce kısa bir konuşma yapan Ak Parti İzmir Milletvekili Atilla Kaya, Öztaş ailesinin Torbalı siyasetinde ve iş dünyasında çok önemli bir yere sahip olduklarına vurgu yaparak ilçeye kazandırdıkları işletmenin hayırlı olması temennisinde bulundu.

10 BİN ÇEŞİT ÜRÜN

ADETA izdihamın yaşandığı açılışta işletmenin kurdelesini İzmir Ak Parti Milletvekili Atilla Kaya, Belediye Başkanı Adnan Yaşar Görmez, Ticaret Odası Başkanı Abdulvahap Olgun, Ayrancılar eski Belediye Başkanı Ahmet Özkan, Mahmut Öztaş, İlkay Öztaş ve Adnan Öztaş birlikte kesti. Yaklaşık 10 bin çeşit ürünün yer aldığı ve 50’den fazla çeşit marka ürünün satıldığı Evdost Çeyiz Evi’nde züccaciye, ev tekstili, elektronik, halı, perde, duvar kağıdı ve beyaz eşya gibi bir evde aranılan tüm ürünlerin satışı yapılacak.

 

 

Bu habere yorumunuzu yazabilirsiniz.