Bahçeşehir’de sınav heyecanı yaşandı

Bahçeşehir’de sınav heyecanı yaşandı

Bahçeşehir Koleji’nin lise öğrencilerine yönelik yaptığı bursluluk sınavına katılım oldukça yoğundu. Ortaokul öğrencilerine yönelik bursluluk sınavı ise önümüzdeki Cumartesi günü yapılacak.

BAHÇEŞEHİR Koleji tarafından düzenlenen, 8, 9, 10 ve 11. sınıf öğrencilerinin katıldığı ‘Bursluluk Sınavı’ büyük ilgi gördü. İzmir genelindeki çeşitli okullardan gelen öğrenciler, aileleriyle birlikte sınava yoğun ilgi gösterdi. Akademik başarısının yanı sıra aynı zamanda öğrencilerinin sosyal, kültürel, sanatsal ve sportif alanlarda başarılarından sıkça söz ettiren Bahçeşehir Koleji Torbalı’da sınava giren öğrencilerin velilerine yönelik bir sunum da gerçekleştirildi.

BAYTEKİN’DEN AİLELERE TEŞEKKÜR

SUNUMLARDA Bahçeşehir Koleji Torbalı’nın vermiş olduğu eğitimin detayları hakkında bilgi verildi. Bahçeşehir Koleji Eğitim-Öğretim Koordinatörü Yıldırım Baytekin, her yıl düzenledikleri bursluluk Sınavı ile her öğrenciye özel okulda okuma fırsatı verdiklerini belirtirken “Yaptığımız bursluluk sınavında Bahçeşehir Koleji Torbalı’ya gösterilen ilgiden dolayı öğrenci ve velilerine teşekkür ederiz” dedi. Ortaokul öğrencileri için düzenlenecek sınav ise 24 Şubat tarihinde yapılacak.

Bu habere yorumunuzu yazabilirsiniz.