İtalyan lezzeti Torbalı’da

İtalyan lezzeti Torbalı’da

Torbalı’ya İtalyan mutfağını getiren Hasan Kara, ilçe sakinlerini dillerden düşmeyecek bir doyuma ulaştırmayı hedefliyor. Kara, “İtalyan mutfağına özel lezzetler ve soslu tavuk dönerimizi tavsiye ederiz” dedi

TORBALI'da bir ilk yaşandı. Tecrübeli girişimci Hasan Kara, Torbalılıları İtalyan mutfağı ile tanıştırdı. İtalyan mutfağına yönelik ilçeye hizmet verecek olan Bella Vista, kapılarını misafirlerine açtı. İtalyanlarla özdeşleşmiş, pizza çeşitleri, makarna çeşitleri, salata çeşitleri ve daha önce hiçbir yerde tatmadığınız mantar soslu tavuk döneri ile Bella Vista damak tadına önem veren misafirlerini bekliyor.

 10 YILLIK İTALYAN DENEYİMİ

 İşletmeci Hasan Kara, Almanya'da 10 yıl İtalyanlarla birlikte İtalyan mutfağı üzerinde çalıştı. Epeyce tecrübe kazanan Hasan Kara, Türkiye'ye gelerek 10 yıl Marmaris ve 2 yıl Bodrum'da işini devam ettirdi. Şimdi ise Torbalı'ya dönen Hasan Kara, mesleğinde edindiği tecrübeler ve eşsiz lezzetteki İtalyan mutfağı ile Torbalılılara hizmet edecek. Bella Vista'nın zengin bir menüsü var, fiyatlar ise oldukça uygun.

 

Bu habere yorumunuzu yazabilirsiniz.