‘Bonus Hoca’ Torbalı’ya geliyor

 ‘Bonus Hoca’ Torbalı’ya geliyor

‘Bonus Hoca’ lakaplı Eğitim Uzmanı Süleyman Beledioğlu, Torbalı Bahçeşehir Koleji ve Uğur Kurs Merkezi’nin katkılarıyla Torbalı’da bu yıl üniversite sınavına girecek öğrencilerle buluşuyor.

ÜNİVERSİTE sınavıyla ilgili yeni sistemin aktarılacağı söyleşide, ilçede eğitim gören lise son sınıf öğrencilerine ve velilerine yönelik olarak eğitimci Süleyman Beledioğlu, sınavlara hazırlanma yöntemi, yeni sınav sistemi, etkili ders çalışma teknikleri, öğrenme stratejileri ve stresle başa çıkma konularında önemli bilgiler aktaracak. 23 Şubat Cuma günü Torbalı Bahçeşehir Koleji Konferans Salonunda gerçekleşecek olan seminerde saat 14.00 öğrenciler ile 16.00 da ise veliler ile buluşacak.

“BAŞARIYI YAKALAMA METODLARI ANLATILACAK”

Torbalı Bahçeşehir Uğur Eğitim Öğretim Koordinatörü Yıldırım Baytekin,  “Öğrencilerimizin  hedeflerini belirlemeleri ve motivasyonlarını sağlamak amacıyla her yıl bu tür çalışmalarımız olacak. Geleneksel hale getireceğimiz ‘Eğitimin Zirvesindekiler’ adlı seminerimizin bu yıl ki misafiri, eğitim editörü, tv programları ile eğitim çağındaki milyonlarca öğrenciye başarıyı yakalama metodlarını anlatan Eğitim Uzmanı Süleyman Beledioğlu olacak” dedi.

HAYATA GEÇİRECEĞİMİZ ÇOK PROJELERİMİZ VAR

Torbalı’da eğitim alanında yaptığı büyük yatırımlarla tanınan Baytekin: “Torbalı’da öncü ve örnek olacak projeleri hayata geçiriyoruz. Eğitime yapılan hiçbir yatırım boş değildir. Gençlerimize yaptığımız yatırımlar aslında geleceğimize yaptığımız yatırımlardır. Öğrencilerimizin yanında olmaya ve kaliteli eğitim vermeye her zaman devam edeceğiz. Hedefimiz, eğitimde başarı çıtasını daha da yukarılara taşımak. Bunun için önümüzdeki eğitim-öğretim döneminde hayata geçireceğimiz önemli projelerimiz var. Torbalı’da eğitim alanında benzeri olmayan yeniliklere imza atıyoruz ve çağdaş eğitimin öncüsü olarak yolumuza devam ediyoruz. Akademik başarının sağlanması için sosyal, kültürel ve sportif gelişim hayati önem arz ediyor. Bu nedenle tüm bu aktiviteleri eğitim-öğretim ile iç içe planlıyoruz. İstiyoruz ki insanlığa değer katan, özgüveni yüksek, başarılı, üretken, araştıran, sorgulayan, fark yaratan ve her platforma saygın bireyler yetişsin. Öğrencilerimiz dünyayı yaşayarak öğrensin” şeklinde cümlelerini noktaladı.

 

 

 

Bu habere yorumunuzu yazabilirsiniz.