Albaş Hamur’a görkemli açılış

Albaş Hamur’a görkemli açılış

Albaş Ailesi tarafından ilçeye kazandırılan Albaş Hamur Pide ve Kahvaltı’nın resmi açılış gerçekleşti. Açılış siyaset, iş dünyası ve bürokrasiyi bir araya getirdi

İlçenin tanınmış siyasetçisi ve başarılı iş adamlarından Nurettin Albaş’ın oğlu Onur Albaş tarafından ilçeye kazandırılan Albaş Hamur Pide ve Kahvaltı Salonu resmi açılışını gerçekleştirdi. Ertuğrul Mahallesi Sadık İleri Bulvarı üzeri eski tıp merkezi binasına açılan mekanın resmi açılışına yüzlerce kişi katıldı. Çeşitli ikramların yapıldığı açılışta davetlilere özellikle Karadeniz yöresine ait pide verildi. Davetlilerden tam not alan Albaş Hamur Pide ve Kahvaltı Salonunun açılış kurdelesini Ak Parti İzmir Milletvekili Atilla Kaya, Torbalı Belediye Başkanı Adnan Yaşar Görmez, Torbalı Ticaret Odası Başkanı Vahap Olgun, Selçuk Belediye Başkanı Zeynel Bakıcı ve Nurettin Albaş kesti.

DUALARLA AÇILDI

Albaş Hamur Pide ve Kahvaltı Salonu resmi açılışını dualarla gerçekleştirdi. Açılışta ilk olarak kısa bir konuşma yapan Nurettin Albaş, Rizeli olduklarını ama uzun yıllardır Torbalı’da yaşadıklarını hatırlatarak, kendimizi ait hissettiğimiz yere yöremize ait lezzetlerin satışını gerçekleştirecek bir yatırım yaptık. Bugün burada yanımızda olan ve olamayan herkese çok teşekkür ederim dedi. Duygu ve düşüncelerini aktaran Selçuk Belediye Başkanı Zeynel Bakıcı, Torbalı’yla birbirine çok yakın komşu ilçe olduklarının altını çizerek işletmenin Albaş ailesine ve Torbalı’ya hayırlı olması temennisinde bulundu.

KAYA’DAN DUYGUSAL KONUŞMA

Ankara’yla İzmir arasında mekik dokuyan ve Torbalı’ya gerçekleştirilen yatırımları açılışlara katılarak destekleyen İzmir Milletvekili Atilla Kaya açılış kurdelesinden önce yaptığı konuşmada önemli mesajlar verdi. Afrin’de devam eden terör operasyonlarının milli duygularımızı daha da güçlendirdiğini ve Türk Askerinin orada bir kahramanlık destanı yazdıklarına vurgu yapan Kaya, Nurettin Albaş’la uzun yıllara dayanan bir abi kardeş ilişkilerinin olduğunu kaydetti. Kaya, “Torbalımız için çok önemli bir isim. Torbalımıza hayırlı olsun” ifadelerinde bulundu.

MİLLETVEKİLİ MESAJLARI OKUNDU

Açılışta işleri dolayısıyla açılışa katılamayan Rize başta olmak üzere çeşitli illerdeki milletvekillerinin mesajları okundu. Diğer yandan oldukça yoğun katılımın olduğu açılış siyaset, iş adamı ve bürokrasiyi bir araya getirdi. Önemli isimler Albaş Hamur Pide ve Kahvaltı Salonu’nun açılışında bir araya geldi.

Bu habere yorumunuzu yazabilirsiniz.