“Sürpriz isimler olabilir”

“Sürpriz isimler olabilir”

11 Mart Pazar günü gerçekleşecek olan AK Parti İlçe Kongresi öncesinde başkan Hasan Akbıyık önemli açıklamalarda bulundu. Yeni listede MHP’li ve CHP’li önemli isimlerin yer alacağı kulislerde konuşulurken Akbıyık, sürpriz olabileceğini söyledi

11 Mart Pazar günü gerçekleşecek olan AK Parti İlçe Kongresi öncesinde başkan Hasan Akbıyık önemli açıklamalarda bulundu. Geçtiğimiz haftalarda AK Parti İzmir İl Başkanlığı görevine getirilen Aydın Şengül, birçok ilçede aynı başkanlar ile yola devam kararı almıştı. Bunun üzerine ilçe kongre tarihleri belirlendi. Torbalı İlçe Teşkilatı, 11 Mart Pazar günü kongresini gerçekleştirecek. Başkan Hasan Akbıyık, mevcut 30 asil üye sayısının 25’e, yedek üye sayısının ise 13’e düşeceğini belirterek, tüm partili ve partisiz herkesi kongreye beklediğini ifade etti.

İNCELEYİP SIK DOKUYORUZ

Gerçekleştirilecek kongre öncesinde listede önemli ve sürpriz isimlerin yer alacağını aynı zamanda listede CHP ve MHP’li isimlerin yer alacağı söylentileri üzerine Akbıyık,  açıklama yaptı. “Listede yeni isimler olacak. Biz herkese açık bir partiyiz. Her zaman yenilik olması gerekir. Mutlaka yeni isimler olacak. Eski tecrübe ile yeni arkadaşlarımız kaynaştıracak bir liste olacak. Belirlenen isimler görevlerini en iyi şekilde yapabilen isimler olacak. Tabi ki de başkalarını şaşırtacak sürpriz isimler yer alacaktır. Kongre zamanında bu isimleri listede görebilirsiniz. İnceleyip sık dokuyoruz. ” dedi.

KONGREMİZ DÜĞÜN HAVASINDA GEÇECEK

Partililere seslenene Akbıyık, “Bütün partililere şunu söylemek istiyorum. Kongre günümüz bizim düğün günümüzdür. İlçe Teşkilatının en önemli günüdür. Bütün delegelerime ve partili üyelerime şunu söylemek istiyorum. O gün orada olmak ne kadar güçlü olduğumuzu göstermek olacak. Milletvekilleri, İl Başkanlığımız ve daha birçok önemli misafirlerimizin geleceği kongremiz şenlik havasında geçecektir” şeklinde konuştu. 

Bu habere yorumunuzu yazabilirsiniz.