Kongreleri yakından takip ediyor

Kongreleri yakından takip ediyor

AK Parti İzmir Milletvekili Mahmut Atilla Kaya, Pazar günü gerçekleştirilen kongreyi yakından takip etti. Kaya, İzmir’de gerçekleştirilen bütün kongrelerin yanı sıra partisinin gereken bütün etkinlik ve açıklamalarında da önemli konuları gündeme getiriyor

İZMİR genelindeki bütün kongreleri yakından takip eden ve AK Parti’nin ildeki bütün teşkilatlanmaları ile yakın temaslar kuran AK Parti İzmir Milletvekili Mahmut Atilla Kaya, Pazar günü gerçekleştirilen ilçe kongresindeydi. Kongredeki bütün detayları gözden geçiren Kaya, siyasetteki aktif çalışmalarının yanı sıra yaptığı açıklamalarla önemli konuları da gündeme getiriyor. Bununla birlikte partisinin içindeki sorunlarla ve gelişmelerle yakından ilgileniyor.

 HERKESLE İÇ İÇE

 AK Parti siyasetinde küskünlerin ve aktif rol alanların bir araya gelmesini sağlayan Atilla Kaya, İzmir’deki siyasete de yön vererek önemli gündemler oluşturuyor. Ayrıca hiç kimseyi ayırmadan bütün vatandaşların derdini dinleyen Kaya, İzmir’e yapılması gereken hizmetler için bakanlıklarla görüşerek güzel projelerin şehre getirilmesini sağlıyor. Yerinde yaptığı gözlemler ve tespitleri not ederek Torbalı’daki ve İzmir’deki birçok sorunu, eksiği gideriyor.

 “MİLLET İÇİN VARIZ”

 AK Parti Torbalı İlçe Teşkilatı’nın gerçekleştirmiş olduğu kongrede birlik mesajı veren Milletvekili Atilla Kaya, “Önemli olan hep birlikte olmak ve bu şekilde bu kutlu yolda yürümektir. Biz devletimiz ve milletimiz için varız. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın izinde memleketimiz için ülkemiz için her daim çalışmak arzusu ve bilinciyle hareket etmeliyiz. Bunun içinse birlik olup sorunlara değil, her zaman çözümlere odaklanmalıyız” şeklinde konuştu.

Bu habere yorumunuzu yazabilirsiniz.