Geleceğin Girişimcileri Bahçeşehir’de

Geleceğin Girişimcileri Bahçeşehir’de

Bahçeşehir Koleji Torbalı Kampüsü Anadolu Lisesi öğrencileri gelecekleri için önemli bir girişimde bulundular. Bahçeşehir Koleji Torbalı Kampüsü Anadolu Lisesi öğrencileri iş hayatına şimdiden atılmak ve iş hayatına bir adım önde başlamak için öğretmenleriyle 3x şirket projesinde yerlerini aldılar.

DÜNYAYA AYAK UYDURACAKLAR

Genç Eğitim Vakfı’nın 3X şirket projesi kapsamında, gelişen Dünya’ya ayak uydurmak insan hayatını kolaylaştırmak için Bahçeşehir lise öğrencileri iş başında. Kurulan bu şirkete katılmaya gönüllü öğrenciler öncelikle başvuru formunu doldurup daha sonra mülakata katıldılar. Mülakat sonucunda seçilen öğrenciler şirkete katılmaya hak kazandı.

VİZYON VE MİSYONLARI BELİRLENDİ

Öğrenciler ilk toplantılarını gerçekleştirdi. İlk toplantıda şirketin adı, vizyonu, misyonu ve satışta nasıl bir strateji izleneceğini belirlendi. Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Bahçeşehir Koleji Eğitim Öğretim Koordinatörü Yıldırım Baytekin, “Genç öğrencilerimizin geleceğe ilk adımlarını attıkları şirketlerinin misyonları üretmiş oldukları ürünlerle insanları bilinçlendirerek sağlıklı bir yaşam sürmeleri için yol göstermek oldu. Vizyonları ise firmalarının ürünlerini dünya genelinde kullanımını sağlamak ve Türkiye’nin en güvenilir ve saygın kuruluşu olmak” şeklinde konuştu.

 

Bu habere yorumunuzu yazabilirsiniz.