“AK Parti her seçimin favorisidir”

“AK Parti her seçimin favorisidir”

Geçtiğimiz Pazar günü gerçekleşen AK Parti 6. Olağan kongresinde yeniden ilçe başkanlığı görevine seçilen Hasan Akbıyık, kongreye katılım gösteren partililerine ve Torbalı halkına teşekkür etti

SON yıllarda Torbalı’da gerçekleşen en coşkulu kongreye imza attıklarını belirten İlçe Başkanı Hasan Akbıyık, “Pazar günü İl Başkanımız sayın Aydın Şengül, Milletvekillerimiz, komşu İlçe Belediye Başkanlarımız, komşu ilçe başkanlarımız, partimizin yönetim kademesi, delegelerimiz, üyelerimiz ve vatandaşlarımızın katılımı ile gerçekleştirdiğimiz kongre son yıllarda Torbalı’da gerçekleşen en coşkulu kongrelerden biri olmuştur. Katılımın ve coşkunun bu denli yüksek olması, parti teşkilatımızın doğru çalışmalar yaptığını ve Torbalı halkının partimize duyduğu güveni göstermektedir. Gerçekleştirdiğimiz bu kongrede bizlere inanan, bizlere güvenen ve bir kez daha bu görevi bizlere layık gören başta parti teşkilatımız olmak üzere tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum. Ayrıca bizleri yalnız bırakmayarak kongremizi onurlandıran oda başkanlarımıza ve yönetimlerine, sivil toplum örgütü ve derneklere, MHP ilçe başkanı ve yönetimi başta olmak üzere temsilci gönderen tüm siyasi partilerimize partim ve şahsım adına teşekkürlerimi iletiyorum” dedi.

“AK PARTİ HER ZAMAN SAHADA”

AK PARTİ Torbalı İlçe Teşkilatının tüm yönetim kademeleri ile her zaman sahada olduğunu belirten Akbıyık, “Bizim çalışmalarımız seçim odaklı değil. Her zaman vatandaşlarımızla iç içeyiz. Başta ilçemizden seçilen milletvekilimiz Mahmut Atilla Kaya ve belediye başkanımız Adnan Yaşar Görmez olmak üzere partimizin her kademesi üzerine düşeni layıkıyla yerine getirerek Torbalı’da siyaset ve hizmet çıtasını çok yukarılara taşıdı. Bundan sonra da her hangi bir siyasi partinin bu çıtayı yakalayabileceğini ve Torbalı halkının da daha azına razı olacağını düşünmüyorum. Göreve geldiğimiz ilk günden bu yana aynı şevk ve heyecanla, emin adımlarla yolumuza devam ediyoruz” dedi.

HER SEÇİMİN TEK FAVORİSİ AK PARTİ’DİR

AK PARTİ’NİN girdiği her seçimde mutlak favori olduğunu belirten Akbıyık, “Önümüzde ülkemiz için son derece önemli iki seçim var. 2019 yılında önce yerel seçim, sonra da genel seçim gerçekleşecek. Biz parti teşkilatı olarak her iki seçime de şimdiden hazır durumdayız. Vatandaşlarımızın teveccühü ile birlikte İnşallah önce yerelde, sonra da genelde bir kez daha iktidar olup, İzmir’de en yüksek oyu yine Torbalı’da alacağız. Pazar günü gerçekleştirdiğimiz coşkulu kongre, parti teşkilatımızın ne kadar diri ve hazır olduğunu da bir kez daha göstermiştir. Yenilenen ve tazelenen yeni ilçe yönetimimizle beraber, bugüne kadar AK Parti İlçe Teşkilatında görev almış, partimize gönül vermiş tüm arkadaşlarımız bu süreçte üzerlerine düşen katkıyı koyacaklardır. Partimizdeki birlik ve beraberlik ruhu AK Parti’yi hem yerelde, hem de genelde bir kez daha iktidara taşıyacaktır” şeklinde sözlerini tamamladı.

Bu habere yorumunuzu yazabilirsiniz.