Atatekin muhtar korkuttu!

Atatekin muhtar korkuttu!

Hastaneye muayeneye giden Muhtar Atatekin Doğan tahlil sonuçları kötü çıkınca hastaneye yatırıldı. Akciğeri enfeksiyon kapan ve zatürre olduğu tespit edilen Doğan en az 1 hafta hastanede kalacak

Cumhuriyet Mahalle Muhtarı ve Torbalı Muhtarlar Derneği Başkanı Atatekin Doğan , geçirdiği rahatsızlığı ile korkuttu. Önceki gün fenalaşan ve hastaneye kaldırılan Atatekin Doğan’a zatürre başlangıcı teşhisi konuldu. Tedavi için hastaneye yatışı verilen Doğan, hemen tedavi altına alındı. Sürekli olarak hava verilen ve serum enjekte edilen Doğan’ın en az bir hafta hastanede kalacağı öğrenildi. 

TAHLİL SONUÇLARI KÖTÜ ÇIKTI

Torbalı’da 4 dönemdir Cumhuriyet Mahallesi Muhtarlığı yapan Torbalı Muhtarlar Derneği Başkanı Atatekin Doğan soğuk algınlığına bağlı zatürre geçirdi. Muayene olmak için gittiği Torbalı Devlet Hastanesi’nde doktorların yaptığı ilk müdahalenin ardından tahlil sonuçları kötü çıkan 70 yaşındaki muhtar zaman kaybedilmeden hastaneye yatırıldı. Sağlık durumu her geçen gün daha da iyiye giden ve akciğerinde enfeksiyon tespit edilen başarılı muhtar kontrol amaçlı bir hafta hastanede yatacak.

KAYMAKAM ZİYARET ETTİ

Torbalı Muhtarlar Derneği Başkanı Atatekin Doğan’ın rahatsızlığını duyanlar hastaneye giderek muhtara geçmiş olsun dileklerini iletti. Muhtarın rahatsızlığını duyan Torbalı Kaymakamı Kadir Sertel Otcu, Devlet Hastanesi’nde tedavisi devam eden Torbalı Muhtarlar Derneği Başkanı ve Cumhuriyet Mahallesi Muhtarı Atatekin Doğan’ı ziyaret ederek geçmiş olsun dileğinde bulundu. Sağlık durumunun iyiye gittiğini ve şuan için korkulacak bir şey olmadığını ifade eden muhtar Atatekin Doğan, kendisini ziyarete giden ve telefonla arayarak geçmiş olsun dileklerini ileten herkese teşekkür ettiğini ifade ederek en kısa zamanda taburcu olup görevinin başına döneceğini belirtti.

Bu habere yorumunuzu yazabilirsiniz.