Faaliyet raporu kabul edildi

Faaliyet raporu kabul edildi

Torbalı Belediye Meclisi’nin Nisan ayı olağan toplantısı gerçekleştirildi. Torbalı Belediyesi’nin 2017 yılı faaliyet raporu Belediye Meclisi tarafından oy çokluğuyla onaylandı.

Belediye Meclisi’ndeki Ak Parti grubunun önergesiyle Torbalı Mahallesi’nde bulunan Çamlık Parkı’na eski muhtarlardan Necati Memiş’in isminin verilmesi uygun görüldü. Bu kararla Torbalı Mahallesi’nde 2 dönem muhtarlık yapan merhum Necati Memiş’in ismi mahallesindeki parkta yaşatılmış olacak. İlerleyen süreçte belediyenin bir tesisine de Ege Üniversitesi’nde PKK sempatizanları tarafından şehit edilen Fırat Çakıroğlu’nun isminin verileceği ifade edildi.

ÖZEL’DEN İNCE MESAJ

Öte yandan Torbalı Belediye meclisi ilginç diyaloglara da sahne oldu. Belediyenin bütçe ve harcamalarının konuşulması esnasında CHP adına söz alan Grup sözcüsü İbrahim Özel “daha önceki meclis toplantılarında İsmail Uygur döneminde yapılan çiçek saksısını bile gündeme getirdiniz. Daha önce çiçek saksısı harcama kalemiydi diyordunuz ama şimdi de harcama kalemleri içinde kale direği görüyoruz” diyerek ince bir mesaj verdi.

 

Bu habere yorumunuzu yazabilirsiniz.