Bıçaklı kavga: 1 ölü!

Bıçaklı kavga: 1 ölü!

Özbey yolu üzerindeki bir düğün salonunda çıkan bıçaklı kavgada 20 yaşındaki Suriyeli genç göğsüne aldığı darbeyle hayatını kaybetti

ÖZBEY yolu üzerindeki bir düğün salonunda dün akşam saatlerine 2 Suriyeli arasında çıkan bıçaklı kavgada bir kişi hayatını kaybetti. Edinilen bilgiye göre olay şu şekilde gerçekleşti: Bir sebepten dolayı çok önceden aralarında tartışma olan iki kişi Özbey yolu üzerindeki düğün salonunda karşılaştı. Sözlü tartışmayla başlayan kavga önce küfürleşmeye ardından yumruklaşmaya dönüştü.

 GÖĞSÜNE SAPLADI

 Kavga eden gençlerden birisi cebindeki bıçağı çıkartarak 20 yaşındaki Muhammed Ali adındaki gencin göğsüne sapladı. Göğsünden aldığı yaradan ötürü genç yere yığıldı. Çevredekiler sağlık ekiplerini arayarak yaşanan olayı bildirdi. Yere yığılan genç gelen ambulans ile Torbalı Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Burada yapılan tüm müdahalelere rağmen genç kurtarılamadı.

 SORUŞTURMA SÜRÜYOR

 Ambulansın ardından olay yerine Torbalı İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı ekipler geldi. Polis olay ile ilgili soruşturma başlattı. Çalışma başlatan ekipler, Muhammed Ali’nin ölümünden sorumlu olan bıçaklı saldırganı yakalamak için gayret gösteriyor. Suriyeli gencin yakınları Muhammed Ali’nin ölümü sebebiyle Torbalı Devlet Hastanesi’nde sinir krizi geçirdi.

Bu habere yorumunuzu yazabilirsiniz.