AK Parti İzmir’de Torbalı’yı temsil edecek

AK Parti İzmir’de Torbalı’yı temsil edecek

Siyasetin ve iş dünyasının önemli isimlerinden olan Emre Toğrul’un yıldızı parlamaya devam ediyor. Toğrul önceki gün yapılan AK Parti İzmir Gençlik Kolları 5. olağan kongresinde yönetim kurulu listesine girdi.

AK Parti İzmir İl Teşkilatı’nda kongreler sürüyor. 28 Nisan’da l kongresini gerçekleştiren AK Parti, 5 Mayıs’ta da gençlik kolları yönetimini belirledi. AK Parti İzmir Gençlik Kolları 5. olağan kongresine tek aday olarak  giren  Eyüp Kadir İnan seçildi. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, İzmir Milletvekili Hamza Dağ, AK Parti Gençlik Kolları Genel Başkanı Melih Ecertaş,  İzmir Milletvekili Necip Kalkan, AK Parti İzmir İl Başkanı Aydın Şengül, Menderes Belediye Başkanı Bülent Soylu ve çok sayıda partili katıldığı törende belirlenen yöneticiler arasına Torbalı’dan da bir isim girdi. Uzun zamandan beri parti çalışmalarında aktif bir şekilde yer alan Emre Toğrul, gençlik kolları il yönetim kurulu üyesi oldu.

“HER GÖREVE TALİBİM”

Siyasetin ve iş dünyasının önemli isimlerinden olan Emre Toğrul’un yıldızı parlamaya devam ediyor. Son yıllarda göze çarpan başarılı isim son olarak il gençlik kolları yönetim kurul üyesi oldu. İlçede müteahhitlik ve lüks oto kiralama hizmetleri sunan başarılı girişimci, gönül verdiği AK Parti’de sorumluluk alarak önemli işler altına imza atmak istiyor. Partisinin bir neferi olmaktan her zaman gurur duyduğunu ifade eden Emre Toğrul, “AK Parti’nin bana vereceği her göreve talibim. Biz bu davaya gönül vermiş  neferlerden sadece biriyiz. Partililerimiz bizi listeye uygun gördü. Başta il başkanımız olmak üzere tüm partililere verdikleri destek ve güvenleri için teşekkür ederim” diye belirtti.

 

Bu habere yorumunuzu yazabilirsiniz.