Özçelik ve Albaş, gündemi değerlendirdi

Özçelik ve Albaş, gündemi değerlendirdi

AK Parti İzmir Milletvekili Aday Adayı Nurettin Albaş, Özçelik Grup ve Torbalı Ege Gazetesi Yönetim Kurulu Başkanı Feyim Özçelik’i ziyaret etti. Özçelik ve Albaş, gündemdeki önemli konuları değerlendirdi

AK Parti İzmir Milletvekili Aday Adayı Nurettin Albaş, Özçelik Grup ve Torbalı Ege Gazetesi Yönetim Kurulu Başkanı Feyim Özçelik’e ziyaret gerçekleştirdi. Gerçekleştirilen ziyarette ulusal ve yerel gündem hakkındaki konular değerlendirildi. Gündem değerlendirmesinin yanı sıra ikili arasında güzel sohbetler de yapıldı.

 “YERELDE YAPTIĞIMIZI GENELE TAŞIYACAĞIZ”

10 yıl boyunca Belediye Meclis Üyeliği, 12 yıl AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyeliği ve 7 yıl Selçuk İlçe Koordinatörlüğü yapan İzmir 1. Bölge Milletvekili Aday Adayı Nurettin Albaş, “Bugüne kadar yerelde yapmış olduğumuz hizmetleri genele taşıyarak ülkemize ve İzmir’imize daha güzel hizmetler yapabilmek için adım attık. Güzel İzmir’imize hizmet noktasında katkımız olması adına hedeflerimizi gerçekleştirmek gayesindeyiz. İktidarımızın döneminde Milletvekili Sayın Mahmut Atilla Kaya’nın katkılarıyla Torbalı’mıza büyük bir devlet hastanesi, yeni adliye binası ve daha birçok yatırımlar yapılmıştır. Biz de vekil olur, Ankara’ya gidersek bu hizmetleri ve yatırımları sürdürmek için bütün çabamızı sarf edeceğiz” dedi.

 “VEKİLİMİZE BAŞARILAR DİLİYORUM”

Milletvekili Aday Adayı Albaş’ın konuşması ardından Özçelik Grup Yönetim Kurulu Başkanı Feyim Özçelik, “Sayın Nurettin Albaş, partimizde ve ilçemizde her zaman için fedakarca çalışmış saygıdeğer ve önemli bir insandır. Milletvekili olduğunda ülkemize, İzmir’e ve Torbalı’mıza en iyi hizmetleri sağlamak için elinden gelenin daha fazlasını yapacağına inancım tamdır. Vekilimize bu yolda başarılar diliyorum” şeklinde konuştu.

Bu habere yorumunuzu yazabilirsiniz.