Uyuşturucu sonu oluyordu!

Uyuşturucu sonu oluyordu!

Kullandığı uyuşturucunun etkisiyle yere yığılan 25’li yaşlardaki şahıs olay yerine kısa sürede gelen sağlık ekipleri tarafından hastaneye kaldırıldı. Aşırı dozdan krize girdiği öğrenilen şahıs uyuşturucu illetiyle mücadelenin ne kadar önemli olduğunu bir kez daha gündeme getirdi.

Son yılların en büyük kabusu olan sentetik uyuşturucu az kalsın bir genci daha hayattan koparıyordu. Henüz yaşı 25’li yaşlarda olduğu belirtilen bir şahıs dün iddiaya göre uyuşturucu aldı. Ertuğrul Mahallesi 3018 sokak üzerinde fenalaşan genç, yere yığıldı. Krize giren genç, dakikalarca yerden kalkamadı.

HASTANEYE KALDIRILDI

Komaya giren genci olay yerine gelen sağlık ekipleri tarafından, hastaneye yetiştirildi. İddiaya göre uyuşturucu bağımlısı olan genç, kullandığı uyuşturucunun bedelini az kalsın canıyla ödüyordu. Olduğu yerde kriz geçiren, bölge sakinlerinin dikkatiyle fark edilen genç, uyuşturucu batağına saplanmış tek kişi değil. Yarı kendinde olan genç, hastaneye gitmek istemediğini ve ailesinin öğrenmesini istemediğini belirtti fakat sağlık ekipleri hastaneye ulaştırdı. Amede ALPAGUT

Bu habere yorumunuzu yazabilirsiniz.