Furkan Günaydın da listede

Furkan Günaydın da listede

Furkan Günaydın, AK Parti İl Gençlik Kolları Başkan yardımcılığı görevine getirildi. Gazetecilik mezunu olan genç partili Tanıtım ve Sosyal Medyadan sorumlu il başkan yardımcısı olacak.

AK Parti İzmir İl Yönetimi 5 Mayıs’ta da gençlik kolları yönetimini belirlemişti. AK Parti İzmir Gençlik Kolları 5. olağan kongresine tek aday olarak  giren  Eyüp Kadir İnan seçilirken Torbalı’dan iki isim İnan’ın listesinde yer aldı. Bu isimlerden biri Emre Togrul olurken, diğer isim de Furkan Günaydın oldu. Son zamanlarda yıldızı iyice parlayan, gerek aldığı eğitim gerekse de kendini siyaset alanında yetiştirmesi Günaydın’ı listeye girmesini sağladı. Gazetecilik mezunu olan başarılı isim İl Gençlik Kolları Başkanı Furkan Günaydın’ın yardımcılığını üstlenecek. Tanıtım ve Sosyal Medyadan sorumlu il başkan yardımcısı olan Günaydın, kendisini bu göreve layık görenlere teşekkür etti.

FURKAN’DAN TEŞEKKÜR

Yaptığı çalışmalar ve içinde bulunduğu projelerle son yıllarda göze çarpan başarılı Torbalılı Furkan Günaydın son olarak il gençlik kolları yönetim kurul üyesi oldu. Tanıtım ve sosyal medyadan sorumlu olacak olan Günaydın, aldığı eğitim ve tecrübelerini bağlı olduğu partisi için kullanacak. Partisinin bir neferi olmaktan her zaman gurur duyduğunu ifade eden Günaydın, “İl yönetimine girdiğim için mutlu ve gururluyum. Partililerimiz bizi listeye uygun gördü. Başta il başkanımız olmak üzere tüm partililere verdikleri destek ve güvenleri için teşekkür ederim” diye belirtti.

 

Bu habere yorumunuzu yazabilirsiniz.