Torbalı siyaseti kervana katıldı! Kim, ne dedi?

Torbalı siyaseti kervana katıldı!  Kim, ne dedi?

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ‘Milletimiz tamam derse ancak o zaman biz kenara çekiliriz’ açıklamalarından sonra Torbalılı siyasetçiler sosyal medyadan tamam ve devam mesajları verdi. Muhalif kesimler tamam paylaşımlarında bulunurken devam diyenlerin sayısı da oldukça fazla

CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti’nin grup toplantısında “Şayet bir gün milletimiz tamam derse ancak o zaman biz kenara çekiliriz” açıklamalarında bulununca olanlar oldu. Cumhurbaşkanının bu ifadelerinden sonra tüm yurtta olduğu gibi ilçede de birçok sosyal medya kullanıcısı Recep Tayyip Erdoğan’a ‘Tamam’ ve “Devam” mesajı yolladı. Torbalı siyasetinde ise ilk mesaj CHP İlçe Başkanı İsmail Uygur tarafından paylaşıldı. Uygur başta olmak üzere birçok siyasi parti temsilcisi ve vatandaşta bu kervana katıldı. Ülke genelinde 2 milyondan fazla kişi ‘Tamam’ ve “Devam” derken Torbalı’da da bu sayı yaklaşık 5 bini buldu.

KİBAR FEYZO’LU GÖNDERME

Torbalı’da ‘Tamam’ ve “Devam” rüzgarı esti. Birçok vatandaş gibi siyasi parti temsilcileri de bu dalgaya eklendi. CHP İlçe Başkanı İsmail Uygur, “Artık söz milletin, Torbalı da #TAMAM diyor..!” derken, Demokrat Parti İlçe Başkanı İbrahim Demir, “Haydi Abbas vakit tamam” diyerek mesajı verdi. Yine eski MHP İlçe Başkanı Yurdadoğ Mutlu da ‘Tamam’ kervanına katılan isim oldu. Mutlu, “Gariban olmak şaibeli olmaktan iyidir! Anlaşıldı Tamam” notunu paylaştı.  HDP İlçe Eş Başkanı Ferit Tamğa da esprili bir video ile kervana dahil oldu. Kemal Sunal ve İlyas Salman’ın efsane filmi Kibar Feyzo’da geçen ‘Vakit dolmuştur, tamam’ diyaloğunu paylaşan Tamğa’nın paylaşımı çok sayıda beğeni aldı. Öte yandan AK Parti kanadı da ‘Devam’ notuyla sosyal medyaya yüklense de ‘Tamam’ paylaşımları çok daha fazla oldu. 

 


Bu habere yorumunuzu yazabilirsiniz.